Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

a ty juz nie w Elku panie?

Na kujawach jestem i raczej tu zostanę :wink: W ostatnim tygodniu sierpnia się wyprowadziłem, ostatni mini spot z Filipem w Ełku i powrót... Ja tam zapraszam na Kujawy :decayed: A jak tam fotograf? Jestem ciekaw jak zdjęcia wyszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O nie... ale wtopa zapomniałem kompletnie. Na prawdę bardzo chętnie bym z Wami postał i pogadał ale sie zajebałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam

Wiecie tutaj coś na temat tej a4?? AUDI A4 B5 2.4 V6 QUATTRO REAL FOTO ZADBANE (3761848691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Szukam czegoś bo moja 0000 miała wypadek :kwasny:, a wyprawa ponad 600km oglądać złom mija się z celem.

Z góry dzięki za wszystkie odp :wink:

P.S auto z Suwałk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam

Wiecie tutaj coś na temat tej a4?? AUDI A4 B5 2.4 V6 QUATTRO REAL FOTO ZADBANE (3761848691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Szukam czegoś bo moja 0000 miała wypadek :kwasny:, a wyprawa ponad 600km oglądać złom mija się z celem.

Z góry dzięki za wszystkie odp :wink:

Witam. Jeśli dobrze kojarzę to auto już jakiś czas wisi na allegro - chyba ktoś od nas już je oglądał dla kogoś z klubu, chyba Filip z Kasjanem. Jak nie odpowiedzą w temacie to napisz do nich PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go 1 raz widzę, aczkolwiek ustawiam dużo wytycznych i mogło gdzieś się zagubić :decayed: Patrzyłem w dziale sprzedaży itd, nie widziałem opisu tego autka, więc czekam co napiszą Filip z Kasjanem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zgadza się, byłem z Kasjanem oglądać te auto. Sprawdzałem je osobiście dość dokładnie czujnikiem lakieru- malowana maska, klapa, błotnik, 2x drzwi.

Sprzedający jest młody koleś, który chce zmienić rzekomo na nowsiejszy model. Ogólnie auto trzymało się kupy, jak na swoje lata powiedziałbym w zaskakująco dobrym stanie.

Oględziny były przeprowadzane na prośbę moderatora Cuber. Miał je jechać oglądać, ale skoro auto dalej jest na sprzedaż to albo rozmyślił się z zakupu, albo coś jednak wyszło nie tak. Najlepiej się do niego odezwij i zapytaj. Audi na allegro jest co najmniej 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Oględziny były przeprowadzane na prośbę moderatora Cuber. Miał je jechać oglądać, ale skoro auto dalej jest na sprzedaż to albo rozmyślił się z zakupu, albo coś jednak wyszło nie tak. Najlepiej się do niego odezwij i zapytaj. Audi na allegro jest co najmniej 3 miesiące.

No i od września (bo wtedy oglądaliście) cena spadła z 11 400 na 10 000 - sporo jak na 3 miesiące.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że słabe zainteresowanie jest podyktowane silnikiem, jaki tam siedzi. Dzisiaj ludzie szukają aut oszczędnych, a te do takowych nieszczególnie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, to już mam jakiś punkt zaczepienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że słabe zainteresowanie jest podyktowane silnikiem, jaki tam siedzi. Dzisiaj ludzie szukają aut oszczędnych, a te do takowych nieszczególnie należy.

No ale musisz przyznać że auto naprawdę ładnie utrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam S4 B5... komu Ten Kasjan tu kit wciska ???? Wczoraj do mnie dzwonił powiedzieć, że po nowym roku zamawia RS6 C7 :kox: tylko nie może się zdecydować, czy fela 19 cali czy może 20 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :hi:Jak daleko nie masz to jedź obejrzyj, kto wie, może zadbana :wink: Bo z forum to raczej nie ma z czego wybierać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...