Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchajcie, a chciałby się ktos spocić w tygodniu w godzinach że tak powiem roboczych 10-14 ? bo ja ostatnio bywam w Suwałkach dość często ale w tygodniu właśnie w tych godzinach :cool1:

Witam! Jak coś to ja od środy do piątku jak najbardziej - znajdę chwilkę czasu na spontona. Tylko daj z rana info na forum, możemy się złapać w podziemnym w "Plazie".

W piątek 27 sierpnia będzie spot Team Audi Suwałki, miejsce - parking przy Urzędzie Miasta, godzina - od 18:30.

Chętnych zapraszam!

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć wszystkim, 29tego mógłbym wpaść na pierwszy swój spocik.. :cool1: tylko jak czytam pokolei tematy to blado to wygląda.uważam że najlepszym wyjściem są spontany,rano hasło wieczorem meeting :evil:

Opublikowano

musi to być akurat 29? :wink4:

Opublikowano

koledzy mam jeszcze takie niedyskretne pytanko.dysponuje ktoś z was sprzętem i umiejętnością zrobienia logów w naszych taczkach??[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 21:25_________________________________________________dla mnie nie musi,może być nawet dzisiaj :naughty:

Opublikowano

dzisiaj ?? dobra, pale fure i 25 min i jestem w Suwałkach :decayed::kox:

heh ciekawa by była pora na spota :decayed:

ja VAG-a nie mam na chwilę obecną, kiedyś miałem, ale kabel mi wcięło, program mam na laptopie, także jest nadzieja, ze jeszcze kiedyś będę go miał jak kabel się znajdzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja w tym tygodniu pracuję na popołudnie czyli od 14 do 22 :wallbash: czyli dla mnie spot tylko sobota lub niedziela.. jak komuś pasuje ten termin co wrzuciłem w temacie (można się dogadać jeszcze co do soboty lub niedzieli - godzina do konsultacji) to ja się pojawię.. jak nie to trudno :kwasny:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 09:42_________________________________________________co do kabla to ja planuję kupić po wypłacie.. tylko nie wiem jakie koszta są tego kabla i nie wiem czy się zmieszczę w budżecie hehe

Opublikowano

Panicki dajcie tematosa i lecimy z tym "SPOCENIEM SIĘ" w niedziele mi pasuje ustalcie co i jak ,pzdr.....

Opublikowano
  • Autor

dla mnie pasuje sobota i niedziela.. a najlepiej tak jak wrzuciłem w temacie..

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem czy dojadę bo auto mam na razie uziemione :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze nie wiem czy dojadę bo auto mam na razie uziemione :thumbdown:

a co się stało?? to weź drugie ;)
Opublikowano

drugie sprzedane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko :)

a co z Twoją B7??

Opublikowano

popsuli mi ją w serwisie skody w Suwałkach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

popsuli mi ją w serwisie skody w Suwałkach :gwizdanie:

:polew: oo kufa no to konkretnie.. to do serwisu VW nie mogłeś postawić?? może chociaż tam by nie zjebalii??
Opublikowano

VW to żadna różnica, Skoda też z tego samego koncernu. Otrzymałem info, że chyba obejdzie się bez sądu itd. Naprawią co popsuli na swój koszt.

Opublikowano

Witam! To co takiego się stało, że musiałeś wstawić do serwisu? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

VW to żadna różnica, Skoda też z tego samego koncernu. Otrzymałem info, że chyba obejdzie się bez sądu itd. Naprawią co popsuli na swój koszt.

ale może w serwisie VW lepsi mechanicy :tongue4:

napisz co tam się stało że musiałeś ją postawić i co gorzej zjebalii??

Opublikowano

Więc tak:

2 tyg temu byłem tam na wymianie oleju, filtrów, płynów. Przy okazji tego stwierdzili, że są luzy na wahaczach. Wróciłem do domu, pojechałem do kumpla na podnośnik i faktycznie są luzy, wiec dzwonie do nich , że chce to wymienić, zamówiłem na forum komplet wahaczy i pojechałem przedwczoraj na wymianę. :gwizdanie:

No i tak chłopaki sprawnie wymieniali, że im zwrotnica pękła (część do którego przymocowane jest koło i wahacze ). Całe szczęście, że byłem tam i patrzyłem jak oni to robią. Męczyli się chyba ze 3 h. No i koleś mówi, że to nie ich wina i mam na własny koszt kupić tą zwrotnicę, która pękła, bo była zużyta :wallbash:. Od razu sprawdzili mi ile oryginał kosztuje. Jedyne 1200 PLN + wymiana :przebiegly: Zacząłem gadke, że to nie moja wina i nawet złotówki za to nie zapłącę. Oni na to, że jak nie zapłacę to oni nie naprawią. Sie wkur*iłem , zostawiłem auto w Suwałkach, wróciłem do domu PKS-em. Zadzwoniłem do rzecznika praw konsumenta i jeszcze tego samego dnia wysłałem poleconym list do Ełku ( siedziba fimot Filipkowscy) , że na podstawie odpowiedniej ustawy o ochronie praw konsumenta daje im 3 dni na naprawę usterki. W innym wypadku sprawę kieruję do sądu, zamawiam lawetę, zawiozę auto do serwisu AUDI na naprawę na ich koszt i tyle. Wczoraj oddzwonił do mnie właściciel serwisu z przeprosinami i zaproponował , że zrobią to za swój koszt. I tyle. Dziś lub jutro rano auto będzie gotowe :)

Opublikowano

Więc tak:

2 tyg temu byłem tam na wymianie oleju, filtrów, płynów. Przy okazji tego stwierdzili, że są luzy na wahaczach. Wróciłem do domu, pojechałem do kumpla na podnośnik i faktycznie są luzy, wiec dzwonie do nich , że chce to wymienić, zamówiłem na forum komplet wahaczy i pojechałem przedwczoraj na wymianę. :gwizdanie:

No i tak chłopaki sprawnie wymieniali, że im zwrotnica pękła (część do którego przymocowane jest koło i wahacze ). Całe szczęście, że byłem tam i patrzyłem jak oni to robią. Męczyli się chyba ze 3 h. No i koleś mówi, że to nie ich wina i mam na własny koszt kupić tą zwrotnicę, która pękła, bo była zużyta :wallbash:. Od razu sprawdzili mi ile oryginał kosztuje. Jedyne 1200 PLN + wymiana :przebiegly: Zacząłem gadke, że to nie moja wina i nawet złotówki za to nie zapłącę. Oni na to, że jak nie zapłacę to oni nie naprawią. Sie wkur*iłem , zostawiłem auto w Suwałkach, wróciłem do domu PKS-em. Zadzwoniłem do rzecznika praw konsumenta i jeszcze tego samego dnia wysłałem poleconym list do Ełku ( siedziba fimot Filipkowscy) , że na podstawie odpowiedniej ustawy o ochronie praw konsumenta daje im 3 dni na naprawę usterki. W innym wypadku sprawę kieruję do sądu, zamawiam lawetę, zawiozę auto do serwisu AUDI na naprawę na ich koszt i tyle. Wczoraj oddzwonił do mnie właściciel serwisu z przeprosinami i zaproponował , że zrobią to za swój koszt. I tyle. Dziś lub jutro rano auto będzie gotowe :)

no to miałeś przygodę :gwizdanie: mój znajomy ma A8/s8 i jak wymieniał wahacze to mu też zwrotnica padła, nowa kosztuje do niego chyba 3000 tys. pln :shocked: ostro ale zwrotnica zwrotnica, w zimę nie minął się na wąskiej drodze i zaczepił koleś go o lusterko ( ori) które kosztuje 2500 tys. :kox::slina: gdyby nie to ze ma kuloodporne ( i jakieś takie ze się nie nagrzewa wnętrze w upalne dni) szyby to i szyba byłaby do wymiany :gwizdanie: ale 1200 za zwrotnice to też powala :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.