Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

drży mi tak jadąc na 4 między 1800-2000 obrotów ale to chyba norma w tym silniku..

Własnie nie norma :wink4: a jak ruszasz to jest ok? czasami nie szarpie? mówię Ci jeżeli olej jest ok to szykuj się na new sprzęgło :no:

a patrz ktoś założył temat też w AHU obserwuj wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155900.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieków ze skrzyni raczej nie widzę więc olej pewnie będzie ok.. mi w tym zakresie obrotów i tak drgało w golfie i w mojej A4 od samego początku i nigdy tym się nie przejmowałem :tongue4: dużo ludzi na forum pisało że też tak ma jak przeglądałem wątki :mysli: jak ruszam to czasami mam takie coś że taki przeskok na przednich kołach czuć ale to rzadko jest.. najlepiej to w moim przypadku byłoby rozebrać skrzynię i sprzęgło i zobaczyć jak to się ma bo tak to mnie tylko dołujecie że mam wszystko wymieniać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poszukiwani.policja.pl/poszukiwany/wojtukiewicz-dariusz-7315.html

może ktoś zna tego dżentelmena z Suwałk?? ciekawy ma pseudonim :polew:

dobrze że nie ma nazwiska: Psikuta.. czy jakoś tak to było :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poszukiwani.policja.pl/poszukiwany/wojtukiewicz-dariusz-7315.html

może ktoś zna tego dżentelmena z Suwałk?? ciekawy ma pseudonim :polew:

ooo wójek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poszukiwani.policja.pl/poszukiwany/wojtukiewicz-dariusz-7315.html

może ktoś zna tego dżentelmena z Suwałk?? ciekawy ma pseudonim :polew:

ooo wójek :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Guys :decayed: macie jakieś namiary na jakieś sklepy z używanymi częściami żebym znalazł tą część do skrzyni biegów do swojej :a4fan:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zajedź do gościa z ul.Grunwaldzkiej - może on coś będzie miał. Z tego co wiem, to koleś robi wielką wyprz bo interes zwija (ochrona środowiska się przyjebała - nieuczciwa konkurencja pewnie zrobiła swoje). :confused4:

A jakiej części szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zajedź do gościa z ul.Grunwaldzkiej - może on coś będzie miał. Z tego co wiem, to koleś robi wielką wyprz bo interes zwija (ochrona środowiska się przyjebała - nieuczciwa konkurencja pewnie zrobiła swoje). :confused4:

A jakiej części szukasz?

część to konkretnie: drążęk przełączania.. jak wychodzi taki bolec ze skrzyni to doi niego idzie taki pręt ze złączka jakąś i u mnie na tej złączce na gumach są luzy i to może byc powód dlaczego mi biegi nie wchodzą.. a nówka w serwisie 400zł w gdańsku z upustem dla A4 350zł ale to i tak dużo jak na mój biedny studencki portfel hehe[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 15:47_________________________________________________PS dzięki chłopaki za podpowiedzi jak w przyszłym tygodniu ogarnę temat z kursami na Gdańsk to się wezmę za robienie mojej niuni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu tak cicho?? :mysli:

Karolasterka prałem te fotele ale jakieś zacieki się porobiły chyba przyda się poprawka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak się pierze to całe wtedy wychodzi :good: i za mokro tez nie może byc :gwizdanie:

to u mnie widocznie musiało być za mokro bo nie żałowałem tego hehe.. czyli do poprawki pójdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Pany? :decayed: rezacie coś? może ktoś wie jaki filtr paliwa do mnie idzie? wkręcany czy taki z wężykami bo są dwa rodzaje a ja się nie za bardzo na tym znam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...