Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śmiało można nakręcić jakiegoś spontona przed 1 listopada. :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pisze sie panowie.

Opublikowano
  • Autor

pisze sie panowie.

rozumiem że będziesz już od piątku?? bo 1 listopada wypada na poniedziałek.. to można by było coś skręcić na sobotę lub niedzielę :)

Filip ile dałeś za ten wosk?? i jakiej firmy? ja tez ostatnio zastanawiałem się nad woskowaniem mojej bo wyczytałem na forum że ten wosk na myjniach to wnosi więcej złego niż dobrego :thumbdown:

Co do zimówek to się ciesz że chociaż masz alu bo ja mam tylko stalówki czarne i pewnie dojdą do tego jakieś turbo kołpaki przy których moc wzrasta o 10% :polew:

Opublikowano

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

a jaki kolor do Ciebie podszedł?? bo tam nie widzę żeby jakis do mojego pasował bo mój car jest szary.. Twój chyba z resztą też :)
Opublikowano

tak. bede albo w czwartek, albo piątek wiec sobota, lub niedziela, super mi pasuje na spota.

Opublikowano

ja kupiłem coś takiego:

http://allegro.pl/sonax-wosk-koloryzujacy-kredka-i1221497087.html

nie jest to wosk ani najtańszy, ani najdroższy, w każdym razie wydajny, myślę, że starczy spokojnie na kilka razy :wink4:

a jaki kolor do Ciebie podszedł?? bo tam nie widzę żeby jakis do mojego pasował bo mój car jest szary.. Twój chyba z resztą też :)

dla mnie i dla Ciebie pasuje ten drugi od lewej :wink4: u mnie w rzeczywistości pasuje do lakieru :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

SONAX bardzo dobra firmijaaaaaaaa :kox: ja uzywam http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1221497196.html i tak te preparaty w sobbie maja lekko scierna paste koloryzujaca :kox: no spotks w niedzieke mozna po poludniu ,jak wam pasi nanicki????????

Opublikowano
  • Autor

SONAX bardzo dobra firmijaaaaaaaa :kox: ja uzywam http://allegro.pl/turtle-wax-wosk-koloryzujacy-super-kredka-hit-i1221497196.html i tak te preparaty w sobbie maja lekko scierna paste koloryzujaca :kox: no spotks w niedzieke mozna po poludniu ,jak wam pasi nanicki????????

ja proponuje jakąś załóżmy 17-18.00?? bo będę potrzebował trochę czasu na wytrzeźwienie bo planuję uderzyć do majami w Bakałarzewie i zapic na konkret :) może ktoś też chętny?? :)

a z tymi woskami to one seryjnie zakrywają rysy?? bo u mnie tego troche jest ;(

Opublikowano

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

Opublikowano
  • Autor

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

kurde to słabo :thumbdown: u mnie tyle rys że musiałbym stawiać całe auto do lakiernika żeby się z tym uporać a po wymianie skrzyni i sprzęgła w portfelu pusto jak nigdy ;(

a co do tego spota to piszemy jeszcze na razie o tym co ma być za tydzień tak?? :decayed: bo już się pogubiłem :mysli:

Opublikowano

ja mówie o tym przed 1 listopada, na wczesniejszym to na bank nie będe mógł byc :(

Opublikowano

mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

kurde to słabo :thumbdown: u mnie tyle rys że musiałbym stawiać całe auto do lakiernika żeby się z tym uporać a po wymianie skrzyni i sprzęgła w portfelu pusto jak nigdy ;(

kup mleczko 3m lekko scierne ja polerke mam garazyk jest piwko sie wypije i wypolerujemy cacuszko :cool1:

http://allegro.pl/listing.php/search?category=18903&sg=0&string=3m&change_view=1 ewentualnie mozesz z kims na pol wziasc i nie bedziesz wchodzil w koszta!!

a co do tego spota to piszemy jeszcze na razie o tym co ma być za tydzień tak?? :decayed: bo już się pogubiłem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chłopy o której w ta niedzielę?? 17.00 może być??

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:06_________________________________________________Filip wiesz coś może o tym gostku z tej aukcji: http://moto.allegro.pl/chiptuning-vw-audi-seat-1-9-tdi-2-5-tdi-i1237067777.html sprzedaje kości z mocniejszymi programami.. zastawiam się czy nie kupić u niego i koleżka by mi wlutował bo mają profesjonalny sprzęcik..

Opublikowano

żebym wiedział na jakiej ulicy rezyduje ten koleś to bym coś więcej powiedział, bo dokładnie nie wiem który to jest, ale mam kilka obstawionych typów :mysli:

powiem tyle, że porządnych czipów nie robi się za 200 PLN :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:18_________________________________________________PS. A kiedy spot w Augustowie ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

żebym wiedział na jakiej ulicy rezyduje ten koleś to bym coś więcej powiedział, bo dokładnie nie wiem który to jest, ale mam kilka obstawionych typów :mysli:

powiem tyle, że porządnych czipów nie robi się za 200 PLN :cool1:

wiem wiem nie oczekuję tutaj chipa pisanego specjalnie pod moje auto za ta kasę.. ale Ci normalni tunerzy też zmieniają tylko mapę ale indywidualnie pod każdy samochód i robią kilka pomiarów stąd później ceny po ok. 1000zł.. a tam koleś oferuje 115Koni i 260NM momentu czyli jak patrzyłem to jest bezpieczne dla mojego samochodu.. czytałem już opinie i ludzie dobrze raczej o tym pisali.. wiem że to gotowiec i raczej się nie poleca ale tyle KM i Nm raczej nie rozwali mi auta :mysli: a co zapłacić 200zł plus wlutowanie i paliwo do augustowa to nie 900zł[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:23_________________________________________________jakby wpadał po ta kość to możemy zrobić mini spota w BAU :tongue4:
Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi: słuchajcie mam do was pytanie, ma może ktoś z was stary aku najlepiej firmy zip bo potrzebne mi są korki pasujące od tego aku, albo może macie jakieś znajomości w sklepie gdzie przyjmują stare aku? koniecznie mi są potrzebne :kwasny:

chętnie bym pomógł ale niestety nie mam takich znajomości.. może podjedz na jakiś szrot to może by coś mieli.. :mysli:
Opublikowano

Panowie, wymieniał ktoś z Was samodzielnie płyn chłodniczy w A4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.