Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

No Pany w końcu mogłem się zalogować bo do tej pory jakieś problemy były :kwasny:

Podziękował za spocika tylko szkoda że wszyscy tak trochę szybko buta dali :wink4: ale nie ma co my z jokerem najdłużej się "spociliśmy" :decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 22:23_________________________________________________filip za tani ten wóz dla Łukasza :decayed::kox: ale od biedy do upalania może być :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś dziś wspominał, że chciałby jakieś drugie autko do upalania :mysli:

to chyba był Łukasz :gwizdanie:

tu coś dla Ciebie : :cool1:

to ja chciałem :decayed:

całkiem podobna po suwałkach jeżdzi , ale nie ma pińcetpees :kox:

dziex za spocenie :good:

http://allegro.pl/audi-s2-380-500km-na-gwarancji-i1190510782.html

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufffffffff ale się "spocilismy" :kox: panowie,do nastepnego.Apropos audi... chyba pedzlem od kaloryferow byla malowana wneka silnika :hi: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś wspominał, że chciałby jakieś drugie autko do upalania :mysli:

to chyba był Łukasz :gwizdanie:

tu coś dla Ciebie : :cool1:

http://allegro.pl/audi-s2-380-500km-na-gwarancji-i1190510782.html

:decayed:

no no Filip umiesz kolegów słuchać :)

ale za tą cenę wolałbym chyba RS4 :naughty:

to co Pany nastepne spoconko za dwa tyg. o 16??

obecnośc wiadomo obowiązkowa :rant:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pany szkoda ze na koniec lata ale lepiej teraz niż w cale = klima działa :naughty: w końcu sie zabralem i wymieniłem nieszczelny przewód i ją nabiłem :gwizdanie: teraz mogę się cieszyć chłodnym powietrzem w chłodne dni :JC_fan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pany szkoda ze na koniec lata ale lepiej teraz niż w cale = klima działa :naughty: w końcu sie zabralem i wymieniłem nieszczelny przewód i ją nabiłem :gwizdanie: teraz mogę się cieszyć chłodnym powietrzem w chłodne dni :JC_fan::decayed:

lepiej późno niż wcale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pany szkoda ze na koniec lata ale lepiej teraz niż w cale = klima działa :naughty: w końcu sie zabralem i wymieniłem nieszczelny przewód i ją nabiłem :gwizdanie: teraz mogę się cieszyć chłodnym powietrzem w chłodne dni :JC_fan::decayed:

Przyda się w jesienne deszczowe dni - jak szyby zaczną parować to klima zajefajnie i szybko osusza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek jak tam sprawy stoją z szybami tzn. z przyciemnianiem? :naughty:

Sprawy na razie leżą. Pewnie pod koniec września dopiero się za to wezmę bo teraz trochę z czasem cienko.

Później wkleję linka z folią o której mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Karolasterka napisz mi nazwę tego specyfiku do czyszczenia tapicerki bo trochę pomogło :) także muszę to kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Karolasterka napisz mi nazwę tego specyfiku do czyszczenia tapicerki bo trochę pomogło :) także muszę to kupić :)

to TAPIS z firmy K2, jest tani i godny polecenia, handlarze go biorą masowo bo wychodzi im taniej niż pranie, a na serio działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie im częściej bedziecie prać tapicerkę tym szybciej ona będzie się brudzić :hi:

moja nie była prana nigdy a wygląda jakby była ze skóry krowy w łaty :polew: więc nic jej nie zaszkodzi.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle razy to by mi się nawet nie chciało :naughty: raz mi starczy.. ona taka uj***na po tym jak nia ojciec jeździł.. ja nawet nie będę miał jak tam narobić takiego burdelu :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:54_________________________________________________chłopaki a słyszeliście coś o tym żeby wymiana oleju w skrzyni pomogła w zmianie biegów?? bo u mnie na nierównych terenach jest czasami ciężko wrzucać biegi a koleś mi pisał żeby na początku olej wymienić a nie część.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to raczej w manualach nie zmienia się oleju, poprostu musi byc stan .

co innego w automatach .

też czasem mam problem z załadowaniem 3. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest często problem z 5 i muszę załóżmy cisnąć do wyższych obrotów żeby weszła i często z 1 założmy.. czasami to wchodzą tak ciężko i jakoś gumowo.. sam już nie wiem co robić.. może zajadę do mechanika żeby mi sprawdzili stan oleju czy jest tyle co trzeba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak CI te sprzęgło się wysrało... do ilu mechaników nie zajedziesz to tyle będzie opini :disgust::hi:

no ale gdyby sprzęgło się wysrało to pewnie by się ślizgało podczas jazdy?? bo u mnie wszystko ok jest raczej z tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...