Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym to ja popsuł tę zwrotnicę u siebie na podwórku czy coś to oczywiste, że za nową muszę zapłacić sam, ale jeżeli zrobił to kto inny to płaci ten co popsuł, dla mnie to oczywiste :cool1:

chciałem temu jednemu kolesiowi powiedzieć tam na koniec, że jeleni to się szuka w lesie... ale się powstrzymałem :chytry:

tak to już w tych Polskich ASO chyba jest,że wszystko fajnie ale do czasu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"filipek" tak musiało sie skończyć.Widzicie sami nie obrażając nikomu i nie ubliżając po zawodowcach pracują w tych serwisach.W fiacie w suwalkach to juz porażka na maxa jest.Do zobaczyska ziomki na spocie.;Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

fajne te tabliczki :) wziąłbym se "BS JOKER" ale nie można ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się wybiera na spota w niedzielę ?

ja zawitam , bo stęskniłem sie za wami :decayed:

w końcu książę Johnosław raczył się odezwać :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiadomo, że Joker, Johny, Marcinos i ja będziemy, jak dobrze policzyłem to aż 4 auta będą :kox:

a Sylwiasty z ekipą ?? :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 13:43_________________________________________________a może by tak troszkę wcześniej?? np 16-17?? czy komuś bardzo nie pasuje ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Ja mam jutro na 19:00 do roboty więc w drodze do pracy wpadnę na chwilkę na spontona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiadomo, że Joker, Johny, Marcinos i ja będziemy, jak dobrze policzyłem to aż 4 auta będą :kox:

a Sylwiasty z ekipą ?? :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 13:43_________________________________________________a może by tak troszkę wcześniej?? np 16-17?? czy komuś bardzo nie pasuje ? :gwizdanie:

ja myślę że godziny nie ma już co zmieniać bo później połowa się nie zjawi :bicz:

na następny raz wrzucę info że na 16 lub 17 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie już po spotach jak pisze tego posta.wróciłem dopiero z koszalina i na nic nie mam chęć,raz że zmęczony dwa że przeziębiony trzy że wjebałem sie z własnej głupoty na 2 fotoradary. 1.przy ok 140km/h w zabudowanym :wallbash: 2. 3km dalej od pierwszego miałem ok.75 też w zabudowanym :wallbash: także sypnie punktami i potrzesie funduszami ;(

pozdrawiam was ciepło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 18:57 jeszcze byliśmy w trakcie..... pocenia się :decayed: także trzeba było wpaść :gwizdanie:

dzięki Panowie za spota i do następnego razu :good: :good: :cool1::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To może od razu ustalimy termin następnego spota, np. za 2 tygodnie co? :)

Dzisiaj byłem tylko na chwilkę bo przed robotą ale następny odbębnię w całości. :decayed:

Frekwencja spoko - 7 autek, tyle chyba w Suw na spocie A4klub jeszcze nie było. :gwizdanie:

Pozdro i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólne spoconko bardzo udane :) no to może być za dwa tygodnie.. a jak Pany z godziną?? żebym wiedział co wpisać w wątku?? Filip wspominal żeby organizować wcześniej to może na 16?? Sylwek jak u Ciebie o tej godzinie będzie z pracą?? czy wolna niedziela??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 12.09 i 19.09 mam wolne niedziele wiec jak najbardziej może być wcześniej np. 16:00-17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś wspominał, że chciałby jakieś drugie autko do upalania :mysli:

to chyba był Łukasz :gwizdanie:

tu coś dla Ciebie : :cool1:

http://allegro.pl/audi-s2-380-500km-na-gwarancji-i1190510782.html

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...