Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

karwa ja na to zawsze chętny ;) weź swoją i te koleżanki jej i wpadajcie w piątek lub sobotę do Suwałk do Plazy na party tylko weź kierowce to popijemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jutro rano uderzam juz na suwałki. mam tydzien wolnego.

co do paliwa to w suwałkach tankujew 90% shell, i czasem na statolu. ale omijam szerokim łukiem ten 123, maja tam tańsze i dużo gorsze paliwo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pułaskiego na shellu leje,jak narazie najlepsza gnojówa. co do kata też chętnie bym wywalił jak by sie znalazł jakiś kumaty spawacz bo spier***ić nie sztuka a pseudofachmanów nie brakuje.następnym krokiem będzie egr f*ck out.po tych zabiegach-jeżeli to wszystko prawda co piszą-bedzie zasuwać jak 3.0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i kwestia taka czy robimy w sobotę czy wniedzielę?? tak żeby wszystkim pasowało?? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:31_________________________________________________

Pany własnie kupiłem ori lapmy na przód z polifta,brakuje mi tylko zaslepek, silniczków i wtyczek :decayed:

soczewka pod D2S czy pod zwykły halogen??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pułaskiego na shellu leje,jak narazie najlepsza gnojówa. co do kata też chętnie bym wywalił jak by sie znalazł jakiś kumaty spawacz bo spier***ić nie sztuka a pseudofachmanów nie brakuje.następnym krokiem będzie egr f*ck out.po tych zabiegach-jeżeli to wszystko prawda co piszą-bedzie zasuwać jak 3.0 :decayed:

mam nadzieję, że się mimo wszystko kolego pojawisz w sobotę na spocie- chętnie oblukam Twoją furkę, też miałem B6 AVF 04'- istne cudo to było :cool1:

no wlasnie i kwestia taka czy robimy w sobotę czy wniedzielę?? tak żeby wszystkim pasowało?? :mysli:

ja moge i tak i tak, ale chyba lepiej będzie w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr

no wlasnie i kwestia taka czy robimy w sobotę czy wniedzielę?? tak żeby wszystkim pasowało?? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:31_________________________________________________

Pany własnie kupiłem ori lapmy na przód z polifta,brakuje mi tylko zaslepek, silniczków i wtyczek :decayed:

soczewka pod D2S czy pod zwykły halogen??

qr** nie wiem sa z polifta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny pisal że mu bardziej w niedziele bo pewnie w sobotę to jeszcze wraca od szwabów..

to co w niedzielę??[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:36_________________________________________________

qr

no wlasnie i kwestia taka czy robimy w sobotę czy wniedzielę?? tak żeby wszystkim pasowało?? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:31_________________________________________________

Pany własnie kupiłem ori lapmy na przód z polifta,brakuje mi tylko zaslepek, silniczków i wtyczek :decayed:

soczewka pod D2S czy pod zwykły halogen??

q***wa nie wiem sa z polifta :wink4:

za ile wyrwałeś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 z przesyłka, brak tego co podałem wyżej, reflektory trzeba trochę wyczyścić ale mam do tego dobry specyfik i bedą jak nooowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa skąd Wy bierzecie lampy za takie ceny.. :wallbash: jak ktoś będzie miał taką okazję to niech weźmie dla mnie komplet z kasą i flaszką oczywiście się rozliczymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa skąd Wy bierzecie lampy za takie ceny.. :wallbash: jak ktoś będzie miał taką okazję to niech weźmie dla mnie komplet z kasą i flaszką oczywiście się rozliczymy :kox:

alledrogo panie alledrogo wyru....ałem kolesia na 20 s przed końcem aukcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker Ty liste obecnosci na 3 osoby zrobiles, a myslalem ze bedzie nas wiecej: filip, joker, johny, sylwiasty, marcinos, gwerty, kolasterka, babcuk i kto jeszcze ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma być więcej ale każdy musi napisać czy będzie czy nie bo polowa odezwała się że może wpadną a teraz zero.. co z nich za klubowicze jak się siedzą na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nikt nic nie pisze stanowczego na temat dnia spota to ja ustalam tak jak było.. sobota 16.00 tam gdzie zawsze a później jedziemy na dziwki :polew:

znaczy się do plazy na herbatę ;)

teraz robię pełną listę tych co pisali się a jak ktoś nie wpada to niech pisze to go zaznaczymy wielkimi i czerwonymi literami :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:02_________________________________________________Karol rezaj lampy i musisz pokazać w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa :wink4: muszę resztę gratów dozbierać, te doprowadzić do porządku. Powoli powoli się zrobi, najważniejszy element już jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa :wink4: muszę resztę gratów dozbierać, te doprowadzić do porządku. Powoli powoli się zrobi, najważniejszy element już jest :gwizdanie:

ale rozumiem że na spocie będziesz?? chłopy kiedy my się w końcu razem wódki napijemy?? :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...