Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero na święta zjeżdżasz?

no niestety dopiero na święta bo niedawno byłem i teraz się nie opłaca nawet jechać bo nie ma kiedy.. w dodatku w soboty chodzę na norweski więc ciężko się wyrwać tym bardziej że to dopiero początki kursu a i tak jestem trochę do tyłu bo zacząłem 2 zajęcia później niż cała grupa i nawet teraz siedzę i po trochu dziobię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jak byłem ostatnio to zmieniłem już na zimówki bo nie wiem co mnie tu do świąt zastanie hehe

Johny fura topora potaniała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak byłem ostatnio to zmieniłem już na zimówki bo nie wiem co mnie tu do świąt zastanie hehe

Johny fura topora potaniała :gwizdanie:

widziałem widziałem :) ale szukam czegoś nowszego.

przejechałem sie ostatnio dwoma sztukami 320d i musze przyznac , ze bardzo fajnie to to chodzi :good:

Jena była w całkowitym mpakiecie (wewn, oraz zewn ) ekeft niesamowity :good: , te siedzenia kubełkowe , czarna podsufitka :evil:

zupełnie cos innego niż audi , nie mówie , ze lepsze czy gorsze, coś innego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak byłem ostatnio to zmieniłem już na zimówki bo nie wiem co mnie tu do świąt zastanie hehe

Johny fura topora potaniała :gwizdanie:

widziałem widziałem :) ale szukam czegoś nowszego.

przejechałem sie ostatnio dwoma sztukami 320d i musze przyznac , ze bardzo fajnie to to chodzi :good:

Jena była w całkowitym mpakiecie (wewn, oraz zewn ) ekeft niesamowity :good: , te siedzenia kubełkowe , czarna podsufitka :evil:

zupełnie cos innego niż audi , nie mówie , ze lepsze czy gorsze, coś innego :kox:

no E46 w M Pakiecie wymiata :) ja chętnie bym takim czymś pojeździł :) może kiedyś będzie mnie stać na coś dobrego :)

a to były jazdy próbne? czy ktoś znajomy ma i se latałeś? jak w ogóle jazda z tylnym napędem? czy nie szalałeś tym? i oczywiście rozglądasz się już za wersją poliftową tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta furke ogladełem .bedąc w wawie umówiłem sie z gosciami na ogladanka , wykazując chęć zakupu :naughty:, miały małe mankamenty te autka , ale do przeżycia i do zrobienia :good:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 23:59_________________________________________________coś nie moge zdjęś wrzucic :confused4:, tak ta jeżdziłem , druga była w sedanie i bananowych skórach :naughty:. może jutro postaram się zapodac fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę czytałem o tych dieslach w BMW E46 i pisali ludzie że jak brać to już z tym silnikiem po lifcie 2.0 150PS bo z tym słabszym czasami są jakieś problemy :gwizdanie:

ta czerwona to niezła kosa ale kółka to chyba tylko 17"??

co im dolegało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i po lifcie jak coś , te 136 mniej udane silniki :no:.

fele chyba 18jak sie nie myle, zawaliście wygladały na czerwonej :evil:

co dolegało: w czerwonej , lakier akryl, maska do ponownego malowana, lampy nie ori.ogólnie musiała być puknieta przodem , szyby wszystkie ori.swiecąca sie poduszka , gosć tłumaczył ze mata padła w siedzeniu pasażera i nie robił tego , oboje sprzedającyzgodzili sie na serwis mimo , że nie pojechaliśy i obaj byli ok.

w czerwonej środek suuuper zadbany jak na 200tyś., dosłownie full :evil:

w siwej , tez poducha sie świeciał , gosc nic nie ukrywał , lewy błotnik robiony , reszta raczej ori., środek do gruntownego prania , wiadomo jak to jasna bananowa tapicerka :slina: , chyba tyle.

oba autka pod kątem mechaniczym Ok. nic nie stukało itp.[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 00:10_________________________________________________dobra zmykam spac , jutro do pracy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro po pracy napisz jak się one cenowo przedstawiały :)

w tej czerwonej chyba lampy przedliftowe siedzą.. bo nie wiem czy mi dobrze się wydaje ale chyba w poliftowych są lampy łączone z kierunkami a tam widać że są dzielone ale pewien na 100% nie jestem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol i jak wsadziłeś już nowe lampy?? ja też poluję na jakieś ;) wkur...a mnie już jazda na zwykłych lampach bez xenonu w taka pogodę :wallbash:

jakby ktoś natrafił przez przypadek na allegro albo gdzieś indziej w dobrej cenie to dajcie znać gays :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lampki sklejone zostały i w porównaniu do tego co było a jest wyszło :cool1: nie będę puki nie zarzucę hida i basta :decayed: dziś zmodziłem na maksa furę i wystarczy :evil: - założyłem zimówki z czarna stalówą :polew:

zaraz zrobię fote moze tych lamp i pokaże jak wyglądały wcześniej i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lampki sklejone zostały i w porównaniu do tego co było a jest wyszło :cool1: nie będę puki nie zarzucę hida i basta :decayed: dziś zmodziłem na maksa furę i wystarczy :evil: - założyłem zimówki z czarna stalówą :polew:

zaraz zrobię fote moze tych lamp i pokaże jak wyglądały wcześniej i teraz.

ok to czekam na foto a polerowaleś je??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądały w momencie kupna :embarrassed: sam byłem w szoku jak je zobaczyłem na żywo to wcale załamka była :kwasny:

1284651872.jpg

1284651872_1.jpg

1284651872_2.jpg

a tak wyglądają po:

IMG_0041.jpg

IMG_0044.jpg

w pewnym momencie zastanawiałem się nad matem wnętrza ale jednak pozostał chrom :wink4:

było rozklejanie,dokładne mycie, nabłyszczanie, polerka, polerka kloszy lamp, o spawaniu plastików już nie wspomnę bo było trochę( nawet więcej niż trochę :disgust:) ubytków z tyłu jednej lampy, ale wszystko robione własnoręcznie :decayed:+ dorobiłem górne mocowania, które jeszcze będą dokładnie spasowane na samochodzie i pomalowane na czarno :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no lampy ładnie wypolerowałeś :) wyglądają jak nówki.. ja namierzyłem soczewki ale dzielone i się zastanawiam nad nimi ale chyba wezmę bo mi jeszcze ktoś je sprzątnie spod nosa :disgust: a po nowym roku kupię valeo i będę z nich rezał bixenon a te by poszły na sprzedaż pewnie jeszcze z zarobkiem jakbym je doprowadził do eleganckiego stanu :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:56_________________________________________________jeszcze zastanawiam się nad rezaniem środka ;) chodzi mi po głowie oklejenie listew białym karbonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...