Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kowi kto jeszcze ma b5 z 4.2 ??

Opublikowano

kowi kto jeszcze ma b5 z 4.2 ??

no właśnie chętnie bym pooglądał...

Opublikowano

kowi kto jeszcze ma b5 z 4.2 ??

chodizłao mu zapewne o 80

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123330.0

jak by mi chodziło o 80tke to bym napisał :tongue4:

Projekt powstaje u Cichusza

A4B5 4,2 RWD, tylny napęd juz rok temu wyrezał :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135454.165

Opublikowano
  • Autor

Jak sie uda to w przyszłym roku startuje ze swapem ...

najpierw musze kupic dupowóz jakis a pozniej szukac jakiegos zdrowego silnika ...

Opublikowano

a dlaczego nie chcesz kręcić obecnego silnika na np 280ps??

Opublikowano

a dlaczego nie chcesz kręcić obecnego silnika na np 280ps??

bo to nie opłacalne, chociaz swap na V8 w podobnej kwocie sie zamknie

Opublikowano
  • Autor

Ile dam za podkrecenie tego na 280KM 7 - 8 tys ??

a swap na 4.2 ile mnie bedzie kosztował ?? tyle co kupic czesci resztwe sam zrobie ;)

Opublikowano

Ciekawe co to za graty żeby osiągnąć te 280 KM za 7-8 tyś zł :decayed:

Jedynie używane paście, żeby osiągnąć taką moc i zrobić to tak żeby nie mieć kłopotów na nowych gratach, trzeba przeznaczyć 15 tyś zł

Opublikowano

no tak ale ta przyjemność z rezania... chociaż w sumie to i to fajne gratulacje pomysłu i życzę wytrwałości... :kox:

Opublikowano

No tak, tylko że większość ludzi kupuje graty i zleca to firmie, albo od razu płaci worek kasy i zleca to firmie :)

Najgorsze jest to jak człowiek się namęczy, poskłada wszystko sam a tu lipa, wiecznie problemy, dlatego trzeba wyłożyć odpowiednią ilość gotówki i robić to raz a dobrze :)

Opublikowano

to na pewno... ale ja jestem taki że im więcej zrobie sam tym sie bardziej cieszę edyne z czym pojadę do speca to z programem a resztę ogarniam sam z pomocą kolegi w moim spa od malowania po naprawy mechaniczne i ulepszenia techniczne :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciekawe co to za graty żeby osiągnąć te 280 KM za 7-8 tyś zł :decayed:

Jedynie używane paście, żeby osiągnąć taką moc i zrobić to tak żeby nie mieć kłopotów na nowych gratach, trzeba przeznaczyć 15 tyś zł

No widzisz to swap na 4.2 bedze tanszy jeszcze zostanie na wyremontowanie motoru ;) [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 19:26_________________________________________________Przed wyjazdem na piknik zuzlowy

s02q.th.jpg

A tu juz na :)

s18js.th.jpg

s19p.th.jpg

Opublikowano

Dobry kolor dachu :good::kox:

Opublikowano

wybrałęś już motorownię? 4.2 jakie w końcu?

Opublikowano

ja pierdańczę :decayed: to jest modzenie :> Auto wypas! To Kółko idealnie tu pasuje :>

bez zbędnych pierdół, wszystko robione z głową i co najważniejsze ze smakiem :cool1:

chyba dzisiaj przerobie swoje lampki tak jak Ty :decayed:

Opublikowano

Nieźle nieźle :slina::kox:

ale srebrny znaczek na grillu mógłby zawitać. Czarny wygląda jak grill bez znaczka :disgust:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wybrałęś już motorownię? 4.2 jakie w końcu?

Z D2 300KM pierwsze co robie to szukam koła zamachowego ....

jak by ktos wiedziel caly komplet czarnego sufitu z uszczelkami z słupkami to przygarne ....

Nieźle nieźle :slina::kox:

ale srebrny znaczek na grillu mógłby zawitać. Czarny wygląda jak grill bez znaczka :disgust:

mam2 grille drugi jest ze srebrnym znaczkiem ;)

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:51_________________________________________________Troche podzialałem ostatnio

wypiaskowałem zaciski i jarzma i odmalowałem

PRZED

28092011098.th.jpgPO 28092011097.th.jpg

Nowe tarcze kupilem Zimmermann

I wyczyszczone wnetrze

03092011071.th.jpg 03092011072.th.jpg

I wpadła apteczka ori audi :cool:

03092011073.th.jpg

Opublikowano

co to masz za foteliki z przodu, za***iście wyglądają, i połączenie i kolorów dla mnie mega :good:

Opublikowano
  • Autor

Ori recaro od mojego byłego mkII ...

Tak wygladały w mkII

dsc02165s.th.jpg dsc02164n.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.