Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Szukam warsztatu, który mi wymieni wyświetlacz FIS (ten między zegarami), bo mi prostak padł, a bez niego jak bez ręki. W ASO wołają 3300zł za cały liczniki + miliony za adaptacje, więc chyba im podziękuję. Proszę o wiadomości na pw. OD razu może machnąłbym rozrząd i wszelkie płyny i oleje.

Profil uzupełniony, zapomniałem to zrobić po sprzedaży B6 ;) A post dotyczy A4B8 :)

Edytowane przez Grue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ASO wołają 3300zł za cały liczniki + miliony za adaptacje

Sporo sosu za to wołają :|


A tak to gdzie najlepiej na zbieżność z quattro? Na Podjuchy się kierować czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze znalezieniem warsztatu który montuje światła do jazdy dziennej LED obdzwoniłem i Masakra dla nich to wyższa elektronika. Montował gdzieś ktoś na Prawobrzeżu najlepiej,ale może też być centrum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4 stycznia 2017 o 12:36, Fuksik 23 napisał:

Witam mam problem ze znalezieniem warsztatu który montuje światła do jazdy dziennej LED obdzwoniłem i Masakra dla nich to wyższa elektronika. Montował gdzieś ktoś na Prawobrzeżu najlepiej,ale może też być centrum???

Na lukadinskiego czerwona brama Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szukam kogoś żeby przekodować sterownik od Airbaga. ze Szczecina z VCDSem najlepiej Ori lub taki który działa ze sterownikiem 8E0 959 655 J. Niestety mój klon 16.8 jak i stary KKL od Viakena nie chce ruszyć tego dziadostwa.

Mam pociągniętą instalację do wyłącznika poduchy pasażera i nie mogę jej podpiąć bo sterownik nie przyjmuje kodowania. 

Jeśli jest ktoś chętny pomóc to proszę o info tutaj lub na PW.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,  pi długiej przerwie,  czy ktoś z was wie gdzie w Szczecinie naprawie ECU mojej b5,  podaję nie prawidłowo masę na przekaźnik pompy paliwa i nie chce mi odpalić dziad, nie chce kupować drugiego kompa bo raz ze może być szajs a dwa że mało takich jak mój no i 3 trzeba będzie wszystko kodowac od początku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!! Znacie jakiegos fachowca z okolic szczecina,miedzyzdrojow od audi poniewaz nie swieca mi swiatla drl:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 13:34, karollo123 napisał:

Czesc wszystkim!! Znacie jakiegos fachowca z okolic szczecina,miedzyzdrojow od audi poniewaz nie swieca mi swiatla drl:(

Cześć, napisz na pw w sprawie Twojego problemu z DRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Skodę Octavię mk1 1.8T 20V 210 KM i 329 Nm LPG 2007r Tour ICE +
Przebieg prawdziwy i udokumentowany fakturami z ASO: 169 000 km

Samochód kupiony w salonie Skody w Szczecinie. Serwisowany od nowości do dziś dzień. Wszystko wymieniane na oryginalnych częściach. 
W ciągu ostatnich 2 lat zrobiony kompletny rozrząd, tarcze i klocki, cewki zapłonowe, świece, wszystkie filtry i płyny, nowe opony 16"
Samochód jest bezwypadkowy. Jedyny lakierowany element to tylny zderzak który malowałem w ASO Skoda w Szczecinie na własne życzenie bo miał rysy i mnie to denerwowało. 

Niecałe 2 lata temu założona instalacja LPG STAG Q box na niebieskich pojedynczo montowanych HANAch, kolektor zdjęty do wiercenia, reduktor AC01 czerwony. Wlew w klapce paliwa. 

Wyposażenie:
Climatronic (nabity i odgrzybiony)
Zdalnie sterowany centralny zamek z alarmem
Elektryczne szyby przednie i lusterka elektryczne podgrzewane
Czujnik cofania
Bluetooth Nokia
Podłokietnik
Tempomat
Komputer pokładowy
2 poduszki, ABS z ASR
6 głośników (przód ALPINE, tył wysokotonowe HERTZ z przetwornicami) poprowadzone kable do bagażnika pod wzmacniacz.
Alufelgi 16" z Octavii vRS z nowymi oponami 205/55 R16

s88i4bQ.jpg

xfiS3Xw.jpg

ytHCN1u.jpg

XhJNv7P.jpg

5knXt3Q.jpg

d1fWD3R.jpg

OgBt6vL.jpg

Cena: 23 000 zł 

Kontakt: 600 771 023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam. Pytam czysto teoretycznie bo już mnie krew zalewa, że nie pytam a później żałuję.

Mam ktoś zderzak do wywalenia? Z rozbitka czy cokolwiek co leży i się uśmiecha bo minął kolejny dzień kiedy miał wylądować na śmietniku a się upiekło.

Dokładnie to chcę na takim połamańcu dorobić i sprawdzić jak działa mocowanie dla sprysków i dla dokładanych dziennych w miejsce halo. Niestety tutaj i tutaj trzeba przerabiać mocowania a szkoda mi pomylić się na dobrym zderzaku.

Leżał taki połamaniec chyba od jesieni na wylocie na Police a dziś patrzę i przyszedł sądni dzień, sprzątnęli. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało na rynku mechaników w Szczecinie?

Szukam kogoś kto naprawi co trzeba w 1.8T.

Co mogłem sam to zrobiłem, ale głębiej zajrzeć nie zdołam.

Niestety, będzie potrzebna też laweta aby nie pogłębić problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same złe rzeczy.

Co mogłem pod blokiem zrobić to zrobiłem, ale z czasem u mnie krucho i trzeba oddać komuś, kto w dodatku ma większą wiedzę w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspolczuje.

W sumie dlugo zwlekales z diagnoza.

Obawiam sie ze bez ruszania silnika sie nie obejdzie:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to z braku czasu i warunków. W domu 16, obiad i w sumie czasu prawie wcale bo jeszcze dziecko. A musiałem zrobić co mogłem bo to żaden problem, ale jednak czasu wymaga. Weekend jeden za drugim i zrobiłem co mogłem. Najwięcej czasu zabrało i tak czekanie na części + ta mała pierdułka, która powinna odmie dopomóc.

Przyszły: łożysko klimy, napinacz klimy, praktycznie cała odma wyczyszczona i wymienione co trzeba, nowy DV, ezektor.

Motor chodzi ładnie, falowania brak, możliwe, że i moc wróciła. A gwoździa pewnie dobiły logi dynamiczne. Same w sobie raczej by nic nie zrobiły, więc te kilka przejazdów jedynie "ukręciły drucik".

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam.

Ja procz bablow mam jeszcze zandarma ktory czuwa bym za dlugo nie siedzial i grzebal:grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie została komuś naklejka a4 klub.
1x szt do odkupienia :)



Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...