Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy przy quattro muszą być takie same opony?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy przy quattro mogę założyć na przód opony innej firmy niż na tył (w takim samym rozmiarze)? Jeśli tak, to o ile mm mogą różnić się zużyciem?

Z góry dzięki za odpowiedź

Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

Opublikowano

Wysokość bieżnika też powinna być w miarę podobna :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za szybką odpowiedź :good:

Opublikowano

Chłopaki :naughty: Napiszcie to setkom A4 quattro śmigających w USA z 8" felami z przodu i 9" felami z tyłu :cool1::decayed:

Opublikowano

urban legends :)

Opublikowano
  • Autor

W sumie jeżdżenie na innych rozmiarach jest możliwe, ale chyba przy takim użytkowaniu torsen może dosyć szybko się wysypać. A pozwole sobie na mały OT - czy w torsenie w a4 da się zmienić wartości siły docisku w celu zmiany podziału momentu?

  • 1 rok później...
Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo

Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo

przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo

Opublikowano

W sumie jeżdżenie na innych rozmiarach jest możliwe, ale chyba przy takim użytkowaniu torsen może dosyć szybko się wysypać.

nic sie nie stanie, torsen to nic innego jak mechanizm róznicowy

jedyne co moze byc to czestsza ingerencja EDS-u, wystarczy wyciągnąc przekaznik od ABS-u i luzik :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo

przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo

tylko u mnie bardziej słychać wycie jak hamuję a mam nowe tarcze i klocki

Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo

przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo

tylko u mnie bardziej słychać wycie jak hamuję a mam nowe tarcze i klocki

Tylko przy hamowaniu ?? Może słyszysz pracujący wał z mostem a w ośce tego nie miałeś dlatego była cisza :kox:

Opublikowano

przy Q opony na przód jak i na tył powinny być takie same ( sam identyczny rozmiar nie wystarcza ) :wink4:

ale czemu, ja ząłożyłerm inne oponki n przód tył i słyszę huczenie, a w ośce tego nie byłlo

przejedz reka po oponie i czy ci jej nie wyzabkowalo

tylko u mnie bardziej słychać wycie jak hamuję a mam nowe tarcze i klocki

Tylko przy hamowaniu ?? Może słyszysz pracujący wał z mostem a w ośce tego nie miałeś dlatego była cisza :kox:

zmieniałem koła i tego nie było czyli wina opon lub wyważenia kół

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

no ja tez slysze huczenie zobacze jak bedzie jak zaloze zimowe opony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.