Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Wyniki Roberta K


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje że od przyszłego sezonu Kubica pojedzie w McLarenie a Alonso przygarnie BMW. Alonso ma słabą psychikę (swoją drogą jakiś powalony koleś) oczernia wszystkich wkoło i jakiś spisków węszy a poprostu mu jazda nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyprzedził Heidfelda, tylko ten postanowił się nie dać.... :angry:

Swoją drogą dawno nie widziałem takiej potańcówy na trasie, co się tutaj zrobiło, czekamy teraz za powtórzonym startem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ukończył wyścig na 7. miejscu. Na ostatnim okrążeniu pozwolił się wyprzedzić koledze z zespołu - Nickowi Heidfeldowi.

No to już wiadomo jaka jest polityka zespołu, oby jak najszybciej zmienił team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on nie zmieni auta i teamu to nie ma co oglodąć, układy w BMW mają jakieś chore, paranoja, aż sie wkurzyłem. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę OT ale wam też wywaliło relację na polszmacie ? ? żenada dosłownie. Tłumaczyli się burzą a jakoś wszystkie inne stacje działały 15 okrążeń nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert startuje z 5 pozycji tuż za kolegą z teamu Nickiem Heidfeldem.

Teraz to już wrogiem , a nie kolegą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob no my moze tak.. Ale team dopiero teraz do tego doszedl.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak na wegrzech mu pojdzie oby jak najdalej heidfelda sie trzymal. Bo mu znowu bolid zj...ie.Wazne beda kwalifikacje moim zdaniem . Z 2 pozycje moglby za robertem byc :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zle sie zaczyna moze cos z tego bedzie.Kubica najlepszy podczas 1 treningu na Wegrzech

http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,9079807,wiadomosc.html?rfbawp=1186133269.601&rfbawp=1186133795.711&ticaid=14373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie dobrze się zaczyna. Miejmy nadzieję że forma się utrzyma do niedzieli i na kwalifikacjach będzie wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ale to trenig ... jutro dopiero sie okaże jak Robert i bolid są przygotowani Na hungaroring

ps. czy ktoś wie czy na piątkowe trening i sobotnie kwalifikacje obowiązują bilety - czy bilet na wyścig uprawnia wstęp na piątkowe treningi i sobotnią kwalifikację. Czytełem też że w czwartek jest zwiedzanie padoku dla tych co mają bilety czyli ceny od ok. 120 Euro nie poraża jak za niemal 4 dniową imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

P7...

Może należałoby wyjaśnić mechanikom BMW, że do sesji kwalifikacyjnej nie leje się paliwa po korek? :wallbash:

Chociaż chyba o tym wiedzą, bo Heidfeld zbyt ciężki nie był...

Jeżeli Kubica pojedzie na 1 pit stop, to warto było, jeżeli na 2, to dali ciała...

Zobaczymy jutro :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...