Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Wyniki Roberta K


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica 7 szalu nie ma. Wydaje mi sie jak ogladalem te kwalifikacje,ze ten bolid jest niedopracowany.Caly czas mechanicy grzebali w nim!A Kubica z trudem znalazl sie w pierwszej 10.Czarno widze ten wyscig w niedziele :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu jak massa nisko. NIe oglądałem niestety a co się stało ? Robert też nie za wysoko. Zonk z tym paliwem. Pisali że na tym torze raczej się cieżko wyprzedza albo w ogóle. Zobaczymy co jutro będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie jak ogladalem te kwalifikacje,ze ten bolid jest niedopracowany.Caly czas mechanicy grzebali w nim!

Jakoś już mnie nie dziwią problemy z bolidem to już stał się normą :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prognozy wykluczają opady, popadać mogło jeszcze dzisiaj, ale na szczęście deszcz nie wypaczył wyników kwalifikacji (nie mam nic przeciwko opadom w trakcie wyścigu)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 15:32 _________________________________________________P5, mogło być lepiej, ale też można się cieszyć...

Gdyby wczoraj nie miał problemów ze skrzynią biegów (znowu...), to mógłby dzisiaj nawet stanąć na podium :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kubica pojedzie na 1 pit stop, to warto było, jeżeli na 2, to dali ciała...

No i pojechali na 3 PS. Troszkę za dużo mając na uwadze specyfikę tego wyścigu. Ale i tak udany wyścig 5 miejsce nie jest najgorsze, na te warunki. Szkoda tylko że go Alonso wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są efekty problemów ze skrzynią biegów podczas kwalifikacji... Dzisiaj Robert był szybszy od Nicka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie było to widać bo w końcówce wyścigu zmniejszył dość znacznie stratę do czołówki.

Ale i tak Ham i Rai dali czadu. ponad 40 sek przewagi to niemało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Robert ma dośc dobrą sytuację wyjściową. Pozostanie w BMW daje mu możliwośc rozwoju i wywindowania tego teamu na szczyt o ile tak dalej będą rozwijali swoje bolidy. McLaren też ma za sobą potęgę w postacji Mercedesa i spewnością będzie się liczył w najbliżych latach tymbardziej że "niechcący" kopie dokumentów podebrane z Farrari i tak pewnie zostały zrobione i będą wykorzystane w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to w McLarenie jest podobna niezdrowa atmosfera pomiędzy kierowcami, co w BMW, z tą różnicą, że Hamilton jest nie tylko Brytyjczykiem w brytyjskim zespole, ale również członkiem rodziny Rona Dennisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale również członkiem rodziny Rona Dennisa...

a jakie sa miedzy nimi koneksje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno bylby zawsze w cieniu Hamiltona

jest lepszy on niego wygrywał z nim juz wielokrotnie w klasie nizej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale z tego co wiem to szef McLarena R.Dennis z Hamiltonem jakas tam rodzina daleka sa takze wiesz.No i Brytyjczykiem jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale z tego co wiem to szef McLarena R.Dennis z Hamiltonem jakas tam rodzina daleka sa takze wiesz.No i Brytyjczykiem jest .

jeszcze raz spytam skad wy macie takie info? oni nie sa spokrewnieni. a zreszta czy wy wiecie jak oni wygladaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...