Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1 Wyniki Roberta K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie kupuje się tej marki, bo Będziesz Miał Wydatki :evil:

Opublikowano

nie kupuje się tej marki, bo Będziesz Miał Wydatki :evil:

Hehe , prawda prawda ;)

Opublikowano

BMW ta normalnie szroty co wyscig to cos -przewaznie skrzynia :D.

Opublikowano

Kiedy powtorka z wyscigu? W radiu w aucie slyszalem, ze nie ukonczył. Szlak by to , takim paździochem wstyd jezdzić.

Opublikowano

Nie ma rady AUDI musi wejsc do F1.. :polew:

Opublikowano

Ale się zdenerwowałam, znowu dostał jakiś złom i nie dojechał do mety, a 1 jechał. :wallbash: Tych jego mechaników to powinni normalnie poćwiartować. Wrrrr...

Opublikowano

taki jest sport, trzeba miec tylko nadzieje ze w przyszlym sezonie bedzie lepiej i pokaze na co jego i zespol stac

nie ma sie co zalamywac jeszczenie koniec sezonu wiec moze zablyszczy jak kiedys na podium :)

Opublikowano

Czego oczekiwać Niemcy sabotują bolid Roberta. Musi zmienić team. Jak Robert powiedział, dobrze że sezon sie kończy, czyli coś w planach jest.

Opublikowano

dobrze by bylo gdyby zmienil team i pokazal dla bmw na co go naprawde stac

Opublikowano

dobrze by bylo gdyby zmienil team i pokazal dla bmw na co go naprawde stac

Oj lepiej nie ... W przyszłym sezoenie licze że BMW pójdzie z Mercem na noże i wkońcu Robert będzie nie raz na podium. Tu chodzi o prestiż niemieckich firm i widać że BMW nie zamierza odpuścić.

Opublikowano

to ze jechal 1-szy to nie znaczy ze bylby 1-szy.max była szansa na 3 miejsce ;)

Opublikowano

to ze jechal 1-szy to nie znaczy ze bylby 1-szy.max była szansa na 3 miejsce ;)

zgadzam sie ale byla bardzo duza szansa na podium , bo dawno juz roberta nie widzielismy na laurach :(
Opublikowano

Podobno w piatek wymienili 2 skrzynie u Nick'a. Ta druga to byla Roberta :polew: :polew:

Opublikowano

to ze jechal 1-szy to nie znaczy ze bylby 1-szy.max była szansa na 3 miejsce ;)

zgadzam sie ale byla bardzo duza szansa na podium , bo dawno juz roberta nie widzielismy na laurach :(

Ważne, ze miałby taką szansę, a może byłby 1szy tego nie wiemy. Niestety nie dane mu było dojechać do mety. ;(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ale jak ladnie wyprzedzil Kubica 2 auta na raz na 10 okrazeniu :polew:

Opublikowano

No ale jak ladnie wyprzedzil Kubica 2 auta na raz na 10 okrazeniu :polew:

To było niezłe :th:. Gdzie dwóch sie bije tam Kubica korzysta :naughty:

Opublikowano

No i sprawiedliwości stało się zadość. Świeżak Hamilton spalił sie psychicznie :D Po tylu pechowych sezonach Kimas wreszcie mistrzem :th:

No ale jak ladnie wyprzedzil Kubica 2 auta na raz na 10 okrazeniu :polew:

Dokładniej to 10 okrążeń przed metą ;)

BMW znowu kłopotliwe a mogło być 4 lub 3 miejsce. Robert powiedział przed chwilą, że w 2 części wyścigu miał problemy z temperaturą wody i oleju.

Opublikowano

Piękny wyścig na zakończenie sezonu :oklaski: Robert pokazał się z jak najlepszej strony a w walce o tytuł oliwa sprawiedliwa :thumbup:

Opublikowano

Teraz czekam na następny sezon i mniej awaryjny bolid :thumbup:

Opublikowano

Teraz czekam na następny sezon i mniej awaryjny bolid :thumbup:

mają trochę czasu na poprawki :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.