Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Wyniki Roberta K


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - Kubica to nie Fisichella, wie co zrobic, zeby wyprzedzic :naughty:

Zobaczymy jutro, mam nadzieje, ze dam rade obejrzec :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten pusty bak na starcie...

Trzeba bylo brac przyklad z Ferrari i McLarenow, ze po wymianie silnika leje sie pod korek :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie pojechał. Pokazał klasę. Kovalainen też nie w ciemię bity wie jak jeździć.

A i Spyker rzeczywiście zaskoczył :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ladnie szkoda tylko ze Kovalainena nie wyprzedzil :angry: ale i tak pokazal sie z dobrej strony. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w kwalyfikacjach Robert dopiero 10.Ciekawe czy jakies problemy czy zatankowany mocno poniewaz do 5-tego Nicka brakuje mu tylko niecale 0,4 dziesiate sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro rano . Dla mnie ten wynik to male nieporozumienie za Vettelem z toro rosso :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dzisiejszy wyscig byl jednym z lepszych jak nie najlpeszym w tym sezonie.

To piękna walka Kubka z Massą.. rarytas :thumbup: Troche się powypychali poza tor chłopaki ale podobno potem smiejąc się podali sobie rece. :)

http://pl.youtube.com/watch?v=vtMirOCm7c8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po takim filmiku musze jeszcze jakąś powtórke zobaczyć bo nie mogłem oglądać samego wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się wqrwiłem :rant: Chyba dam Robertowi moją A4 na ostatni wyścig bo znając życie to gówniane bełemwu znowu się zepsuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się wqrwiłem :rant: Chyba dam Robertowi moją A4 na ostatni wyścig bo znając życie to gówniane bełemwu znowu się zepsuje :confused4:

Kur...aaa pech straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się wqrwiłem :rant: Chyba dam Robertowi moją A4 na ostatni wyścig bo znając życie to gówniane bełemwu znowu się zepsuje :confused4:

Kur...aaa pech straszny

Czasami sobie myśle , że specjalnie mu bolid psują .Jak nie zmieni teamu to nie ma co liczyć na pudło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...