Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1 Wyniki Roberta K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby Kubica miał szybszego bolida, to ładne czasy by kręcił, oj działo by się działo wtedy w F1.

Opublikowano

Żeby Kubica miał szybszego bolida, to ładne czasy by kręcił, oj działo by się działo wtedy w F1.

może ferrari go wykupi ;)

Opublikowano

Cóż Kubica nie będzie wielką gwiazdą puki nie trafi na odpowienio szybki bolid - ewidentnie BMW odstaje od McLarena i Ferrari

Opublikowano

5 w kwalifikacjach na Silverstone :th:

Opublikowano

dać mu lepszy bolid i śmiem twierdzić ,że podium w każdym wyścigu w zasięgu... :gwizdanie:

Opublikowano

dać mu lepszy bolid i śmiem twierdzić ,że podium w każdym wyścigu w zasięgu... :gwizdanie:

mam takie samo zdanie w tym temacie :cool: inaczej 4 miejsce to max :kwasny:

Opublikowano

Na potwierdzenie

Robert Kubica do wyścigu o Wielką Nagrodę Wielkiej Brytanii wystartuje z piątego pola. Jego czas gorszy był tylko od wyników uzyskanych przez zawodników McLarena i Ferrari, czyli dwóch stajni które w tym sezonie wydają się być całkowicie poza zasięgiem reszty stawki.

Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości Robert zmieni firmę

Opublikowano

Dziś chyba wyścig , o której i na jakim programie????

Opublikowano

Tak dziś wyścig, transmisja w tv4 program

Opublikowano

No i 4 miejsce Roberta... i ładnie się bronił przed Massą :th: :th: A Hamilton się spalił na swoim terenie.. Jak dla mnie najlepszy wyścig sezonu :)

Tak dziś wyścig, transmisja w tv4 program

W TV4 transmisje były w ubiegłych sezonach, teraz Polsat ma transmisję "na żywo"...

Opublikowano

też oglądałem... Robert zagrał na nosie Masie :polew:

Opublikowano

hey :th:

Hamiltona Mało nie :wallbash: przebiło jak u siebie 3miejce zajął.

:oklaski: dla Roberta za walkę z Masą :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

tak jak pisałem, w BMW max 4 miejsce :cool:

Opublikowano

w BMW max 4 miejsce

Trzeba sie w tym sezonie takim wynikiem zadowolić i czekać na zmianę stajni

Opublikowano

w BMW max 4 miejsce

Trzeba sie w tym sezonie takim wynikiem zadowolić i czekać na zmianę stajni

albo czekać na błąd rywali :gwizdanie:

Opublikowano

Robert ma talent, i jest Polakiem :th:

a polski kierowca jest taki, że jak trzeba będzie to i na drzwiach od stodoły wygra wyścig F1 :evil:

Opublikowano

a tak w ogole to na jaki czas Kubica ma podpisany kontrakt z BWM??

Opublikowano

a tak w ogole to na jaki czas Kubica ma podpisany kontrakt z BWM??

podobno do 2010 :chytry:

Opublikowano

wlasnie ja tez slyszalem, ze na 3 lata... jak tak dalej bedzie to sie chlopakowi znudzi ciagle przegrywanie przez bolid...

Opublikowano

a tak w ogole to na jaki czas Kubica ma podpisany kontrakt z BWM??

podobno do 2010 :chytry:

Po sezonie mogą być roszady. Różnie to bywa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.