Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi Avant S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dsc1705jv2.jpg

dsc1708wf0.jpg

dsc1712ye5.jpg

dsc1710cn5.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 18:07 _________________________________________________dsc1711im1.jpg

dsc1700nv0.jpg

Opublikowano

Ładny czarny avancik :a4fan:

Opublikowano

pikna !

te fotele :shocked: miodzio :evil:

Opublikowano

B6 avant zawsze malinka, alcantara cycus :afro:

Opublikowano

miód i malina :cool:

Opublikowano

Bardzo ładna B6 :a4fan:

Opublikowano

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Opublikowano

Przepiękny Avancik! Cud, miód i malinki :wink:

Opublikowano

Czarne szybki, srebrne lusterka, RNS-E i będzie komplet. Ale foteli to Ci zazdroszcze :grin:

Opublikowano

Ładny ładny, ale felgi strasza ;)

Opublikowano

robi wrażenie pozdro :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Czarne szybki, srebrne lusterka,

no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami...

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________

RNS-E i będzie komplet

mam już lepsze navi :cool:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko :cool:

Opublikowano

sliczne - ale przydaloby sie na zywo poogladac

Opublikowano
  • Autor

Ładny ładny, ale felgi strasza ;)

dsc0294su1nd9.jpg

kwestia gustu,

lubisz przyciemniane szyby ? :grin:

Opublikowano

Jasne, ze kwestia gustu. Przyciemnianych szyb nie lubie.

Oryginalne felgi od sline'a mimo, ze popularne i czesto spotykane IMO prezentowalyby sie znacznie lepiej.

Opublikowano

Czarne szybki, srebrne lusterka,

no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami...

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________

RNS-E i będzie komplet

mam już lepsze navi :cool:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko :cool:

No do pełnego pakietu ci brakuje dokładek zderzaków, listew na drzwi, czarnej podsufitki, ale nie zmienia to faktu ze piekna :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

No do pełnego pakietu ci brakuje dokładek zderzaków listew na drzwi, czarnej podsufitki, ale nie zmienia to faktu ze piekna :a4fan:

jak wyglądają te listwy ?

Opublikowano

verus

jak wyglądają te listwy ?

dolne na drzwiach, bardziej od nich odstają (nie tworzą z drzwiami jednej płaszczyzny...)

Opublikowano

piekna a4 , najfajniejsze fotele , sam neidlugo taka lub podobna mam nadzieje ze bede mial :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.