A4 Assistance

Hugo

nic nie dostalem jeszcze :roll:

To znaczy , że wszystko Ok z Twoją pocztą bo nie miałem kiedy wysłać.Ale jak dotre do domu wieczorem to się spręże i puszcze :wink:

Ja nie mam furki ale jak ktoś będzie w Sosnowcu i okolicach i będzie potrzebował jakiejś pomocy..z odnalezieniem np. sklepu warsztatu lub jakiejś innej pomocy to zawsze do usług...co sądzisz o tym Hugo :) ? moge dołączyć do " wybranych " ?

Kolejna aktualizacja A4 Assistance poszła do Was na maile.Jak do kogoś nie dotrze , albo będą jakieś pomyłki to dawajcie mi znać.Pozdrowionka

Jest jakas aktualizacja??

Miałem jakieś 2 zgłoszenia , ale mi system padł i szlag trafił poczte , razem ze wszystkimi kontaktami.A4 Assistance będzie niedługo na stronce klubowej i wszyscy z listy będą mieli do niej dostęp :)

serwus :)

ja nigdy nie dostałem tej listy :((

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

A dałeś swoje dane do HUGO i wyraziłeś chęć pomocy :?: To jest warunek dostania listy

tak, oczywiście Dałem.

jak dales to cierpliwie czekaj na aktualizacje to dostaniesz i swoja assistance :wink:

Czy można w pliku (nazwie pliku) umieścić datę ostatniej aktualizacji by zawsze byc na czasie?

Już niedługo jak ruszy stronka klubowa , to Asisstance będzie tam umieszczone i dostęp będą mieli wszyscy z listy.Będe też dodawał date ostatniej aktualizacji :wink:

Wysłałem zgłoszenie bo moze ktos w rzeszowie bedzie potrzebował pomocy albo i ja:) pzdr

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.