Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

to ciekawe co powie jak znowu on Cię zatrzyma pewnie na główke mu siądzie i do wariatkowa go wsadzą :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł...Ty to kurna stracisz w ch*j kasy na to foliowanie :lol1: :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmiesniejsze jest to ze on juz mnie zatrzymal drugi raz ... i to on drugi raz mi kazal sciagac ta folie ;)

ale ogolnie fajna sytuacja podjezdza radiowoz... wysiada gosciu i mowi prosze podniesc szyby do gory... ja podnosze a on mowi no to dowod poleci ( ja tam stara gadka na glupka lece... ze w niemczech robione i ze mam atest itp itd ze tak kupilem, ze sie nie znam i ze nie umiem sciagac takiej folii ) on mi daje nozyk zeby podwazyc folie i jedna sciagnalem i mowie do niego... ze druga sciagne w garazu bo przeciez nie bede jezdzic z jedna oklejona szyba a teraz zimno jest to niech mi daruje sciaganie dwoch szyb. no i sie zgodzil i dzieki mu za to ... bo musialem oklejac tylko jedna szybe a nie dwie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowodu nie zabieraja jesli usuniesz usterke przy nich ;)[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 03:32_________________________________________________wlasnie polecial mi dowod rejestracyjny ..... za ciemne szyby z przodu

3 raz ten sam policjant ;]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tym razem powiedzial?:D

"Siema ziom! Wyskakuj z dowodziku, bo robisz mi tu konkurencję na mieście, tą swoją wypas furką. Mój polonez nawet na "kogutach" już nie robi takiej furory w mieście co ten Twój czarnuch..." :good:

Nowak to teraz śmiało możesz zakładać folię, znowu masz "3 życia" :polew: Kolejne dwie kontrole może Ci naskoczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzial " znowu sie spotykamy "

juz nie mowilem ze robiona w niemczech i ze taka kupilem ... po prostu zaproponowalem mu zrobienie folii po dobrej cenie ... ale nie chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaaha :polew: ty Nowak pewnie już z nimi na cześć. no nie wierze ,że nie da sie z nim dogadać :kwasny: , ale z drugiej strony sie dogadasz to inny udupi takie życie.powodzenia w walce z wiatrakami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem nastepna kontrole ( wczoraj jedna, dzis druga )

i zerwalem folie :/

ja pier***e ... juz nie mam sil do nich

teraz robie przerwe w folii.... z 2 tyg pojezdze bez folii bo w zg niestety jest akcja na moja audi i co wyjade na ulice to odrazu haltowanie i albo dowod albo folia ( wczoraj dowod, dzis mialem wypisany papier o zabraniu dowodu to pies mowi do mnie zebym zerwal a ja mowie ze nie ... on na to ze mandat bedzie jak nie zerwe ... no to zerwalem ... chcial wzywac lawete nawet :polew: )[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 22:18_________________________________________________ogolnie w tym aucie 5 raz mialem lipe za folie ;)

2 razy w ciagu 2 dni ;]

3 razy w ciagu 2 tyg

ale i tak sie nie poddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi psami u Ciebie to jest bankowo po złości, ja mam tak samo tylko że do mnie czepiają się z innego powodu...ale znam ten ból...

Jak oni są chamy to Ty też bądź poproś o numer odznaki i złóż skarge że on Ciebie obraził wulgarnymi słowami i weź pierwszego lepszego kumpla jako świadka ja tak robie za każdym razem po sądach już ciągałem tych psów i normlanie patrze z radością jak musi się wkurzać i jechać do sądu bo wymyśliłem sobie kolejny powód aby mu sprawe założyć.

Jak zobaczysz że jakiś radiowóz jeździ ze spaloną żarówką od razu spisuj numer radiowozu i numer rejestracyjny i dzwonisz do wydziału ruchu drogowego i skarga że stwarzają zagrożenie jak zaparkują się pod Toj Tojem na zakazie wymuj telefon rób fotke i do wydziału ruchu drogowego.

Nie daj się tym mendom

Pamiętaj nie ma człowieka którego nie da się złamać i nie wierz w gadki że z policją nie wygrasz bo moge Ci wymienić kiedy ja sam z nimi wygrywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma się co śmiać to jest najlepszy sposób...oni są tylko w gembie mocni jak się trafi gość kto poświeci troche swojego czasu żeby im dokuczyć to już potem troche mają inne podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że kiedyś mój kuzyn jeżdził po rynku w twardogórze - czyli non stop w koło, oczywiście przepisowo, śiatełka, migacze, pasy, wszystkie znaki przestrzegał a na parkungu stała policja i tak jakąś godzinke tak śmigał wkońcu go sami zatrzymali i powiedzieli mu, że ma tak nie jeżdzic i jechac do domu. :evil: to była godzina jakoś po północy :evil: to ich wyśmiał i stanął sobie na parkingu kilka miejsc od nich aż wkoncu sami odechali. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg jedyny plus Twoich problemów z policjantami to że nabierzesz takiej wprawy w obklejaniu szyb folią że będziesz mógł założyć profesjonalną firmę tym się zajmującą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole policja w Zielonej jakas uparta na te szyby... u mnie w Gorzowie to delikatnie mowiac maja to w d*pie.

Ale ogolnie krazy fama,ze jak przyjezdza Policja z Zielonej, to wszystkie folie leca :confused4:

Sam sie raz o tym przekonalem,jak mi gosc zagrozil ze poleci dowod,ale ze i tak dostalem mandat za speeding :decayed: to powiedzial tylko,zebym "zerwal w domu",czego oczywiscie "zapomnialem" zrobic ;p

Nowak, moze w koncu pojedz na dymienie szyb?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...