Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak :decayed: Zmień żarówki od kierunków w przednich lampach na chromowane :tongue4: Bo masz "efekt jajo" :naughty:topor też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmienie zmienie ... wie ktos czy bolce zarowki sa symetryczne czy nie symteryczne ?

ps. na czym polega efekt jajo :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupuj gownianych OSRAM DIADEM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmienie zmienie ... wie ktos czy bolce zarowki sa symetryczne czy nie symteryczne ?

niesymetryczne :wink4:

ps. na czym polega efekt jajo :mysli: ?

ktoś tak to kiedyś nazwał :naughty: że się ta żółć odbija w odbłyśniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: sie prezentuje :tongue4: może zamiast tych halogenów wstaw diody te paski :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny wyglada ok,Ja bym zalozył lusterka satyna z RS4+grila nie malowal i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak kox i tak kox :kox: ale skoro robisz full czarnego czarnucha to czarny mat by się przydał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny wyglada ok,Ja bym zalozył lusterka satyna z RS4+grila nie malowal i bedzie :kox:

tez o tym myslalem ale drogie sa ... chyba ze sie trafia w dobrej cenie

:good: sie prezentuje :tongue4: może zamiast tych halogenów wstaw diody te paski :tongue4:

ja diod z przodu jakos nie uznaje narazie ani w b5 ani w b6 ani w b7 ( chociaz bylo pare projektow ktore mi sie nawet podobaly ... to sam sobie tego nie zrobie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu ta morda wygląda jak powinna :) Nie obraz sie ale z tamtym grillem była kicha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha hehe tak zaproponowalem bo samochod spoko wyglada i widac ze pomysly na przerobki sa jak tak podgladam wątek :tongue4: no ja w swojego też bym nie wkladal :tongue4: ale z tym grillem srebrnym to :good: lepiej niż wczesniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu jeszcze brakuje mocy w aucie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu jeszcze brakuje mocy w aucie :gwizdanie:

mi tez .... ;P

jakiegos 3.0TDI + chip ;]

albo chociaz jakiegos wyzylowanego 1.9tdi ;P[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 13:37_________________________________________________

aha hehe tak zaproponowalem bo samochod spoko wyglada i widac ze pomysly na przerobki sa jak tak podgladam wątek :tongue4: no ja w swojego też bym nie wkladal :tongue4: ale z tym grillem srebrnym to :good: lepiej niż wczesniej :decayed:

nie mowie ze to jest jakies paskudne ... ale po prostu nie pod moj gust sa diody z przodu ;)

no ja tez jestem mega zadowolony z grilla

no w koncu ta morda wygląda jak powinna :) Nie obraz sie ale z tamtym grillem była kicha :)

nie obrazam hehe bo mimo ze na zywo wygladalo to lepiej niz na fotkach to i tak chcialem miec grill rs4 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardziej podoba wersja z ramką srebrną niż w mat :gwizdanie: jakos wtedy podkresla bardziej ten grill bo na całej czarnej to wszystko sie zlewa i nie widac tak tego grila :naughty: a do tego lusterka w satyne i nieruszać juz wyglądu bo będzie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale efekt... pomalowany i nie, fajnie wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł spryski Ci działają czy tylko dla picu? Z grillem wyglada, furka elegancko, osobiście zostawiłbym go w tej satynie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski to bajer dla policji i dlatego ze zderzak s4 ma w serii wyciecie na spryski to zaspleki musialy byc

niestety caly uklad za duzo kosztuje i ciezko dostepny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...