Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy fotoblog Dynosoftu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,niezmiernie miło mi jest przedstawić naszego nowego fotobloga w którym zamieszczamy najciekawsze projekty,oraz co ciekawsze modyfikacje.

W imieniu całego zespołu firmy Dynosoft serdecznie zapraszam ponieważ co chwile dzieje się coś nowego :> :> :> :> :> :>

http://fotoblog.dynosoft.pl

Opublikowano

:travolta:

dodane do RSS'ów

Opublikowano

Pięknie pięknie :kox:Panowie nie stoicie w miejscu rzeczywiście - mnie osobiście rozbraja to BMW 330d (a raczej Nm w niej po sofcie :slina:)

Powodzonka życzę, żeby wyobraźnia podsuwała dalsze idee :naughty:

Opublikowano

wow... kosmiczne to BMW... wytrzymałe musi być (skrzynia)

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja, kolejny tydzień zmagań DS :> :> :>

http://fotoblog.dynosoft.pl

Zapraszamy :good:

Opublikowano

rozumiem że czarne są mniej wydajne? (bo niewiele się na tym znam)

na pewno robi robotę ale wolałbym raczej żeby się tak nie odróżniał (czysto estetycznie) tym bardziej w B7...

Opublikowano

no ładny cooler wyszedł :) chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi :kox:

korekta softu była ? czy spadła temperatura ? jakieś plany na pomalowanie Fmica na czarno ?

Opublikowano
  • Autor

no ładny cooler wyszedł :) chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi :kox:

korekta softu była ? czy spadła temperatura ? jakieś plany na pomalowanie Fmica na czarno ?

Palny sa tylko brak czasu na zrobienie. Sa inne projekty do zrobienia i na bieżąco mamy robotę. Coler z czasem sam sie zrobi ciemny i nie bede go malował przez to że zatrzyma mi odprowadzenie ciepła. Testowalismy w jednym aucie i temp po pomalowaniu zwiększyła sie o 10 st.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 12:07_________________________________________________

chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi

Heh, pogrzebałem troszkę w sieci i z tego co mi wiadomo to jestem prekursorem tego:)

Opublikowano

Gratulacje :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ciekawy i fajny fotoblog :good: to BMW to musi zamiatać :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Mnie rozwala ten czerwony golf GTI :kox: :kox: 380Nm przy 2300 obrotów :shocked: :shocked:

Opublikowano

lancia :drool: :giveheart:

miałem "taki" silnik w fiacie coupe, po lekkich zmianach miał 210koni, nieźle to jeździło :kox: ale strasznie mi się srało ogólnie to auto (osprzęt)

Opublikowano

Ponad 600 Nm w BMW miażdży suty :kox: :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja na szybko, niedługo znowu duża dawka aktualizacji:

http://fotoblog.dynosoft.pl/?p=183

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.