Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy fotoblog Dynosoftu !!!


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niezmiernie miło mi jest przedstawić naszego nowego fotobloga w którym zamieszczamy najciekawsze projekty,oraz co ciekawsze modyfikacje.

W imieniu całego zespołu firmy Dynosoft serdecznie zapraszam ponieważ co chwile dzieje się coś nowego :> :> :> :> :> :>

http://fotoblog.dynosoft.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pięknie :kox:Panowie nie stoicie w miejscu rzeczywiście - mnie osobiście rozbraja to BMW 330d (a raczej Nm w niej po sofcie :slina:)

Powodzonka życzę, żeby wyobraźnia podsuwała dalsze idee :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... kosmiczne to BMW... wytrzymałe musi być (skrzynia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że czarne są mniej wydajne? (bo niewiele się na tym znam)

na pewno robi robotę ale wolałbym raczej żeby się tak nie odróżniał (czysto estetycznie) tym bardziej w B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładny cooler wyszedł :) chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi :kox:

korekta softu była ? czy spadła temperatura ? jakieś plany na pomalowanie Fmica na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładny cooler wyszedł :) chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi :kox:

korekta softu była ? czy spadła temperatura ? jakieś plany na pomalowanie Fmica na czarno ?

Palny sa tylko brak czasu na zrobienie. Sa inne projekty do zrobienia i na bieżąco mamy robotę. Coler z czasem sam sie zrobi ciemny i nie bede go malował przez to że zatrzyma mi odprowadzenie ciepła. Testowalismy w jednym aucie i temp po pomalowaniu zwiększyła sie o 10 st.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 12:07_________________________________________________

chyba jesteś pierwszym co zrobił taki mod w 3.0tdi

Heh, pogrzebałem troszkę w sieci i z tego co mi wiadomo to jestem prekursorem tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i fajny fotoblog :good: to BMW to musi zamiatać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala ten czerwony golf GTI :kox: :kox: 380Nm przy 2300 obrotów :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancia :drool: :giveheart:

miałem "taki" silnik w fiacie coupe, po lekkich zmianach miał 210koni, nieźle to jeździło :kox: ale strasznie mi się srało ogólnie to auto (osprzęt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...