Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wiem co pisałem... pytałem w ASO o A4 i o 2.0 TFSi (sam chętnie bym kupił auto z dobrym 211 km silnikiem) - i usłyszałem lifting w wakcaje i poprawka silników, a ostatnio z miesiąc temu jak byłem powiedziano mi że nowe A4 mają już zmiany w silniku i problemy z olejem nie powinny wystepować, a lifting tak... ale A5 a nie A4 jak wcześniej mówili.

No wybacz nie jestem wyrocznią - czytasz co ja usłyszałem w ASO i tyle. Nic nie dorabiam teorii więc nie do mnie dym jak coś. :drunk: :drunk:

co do BRD - to oni już dali CR w B8 io jest poprawka ;-). A o wtryskach w BRD to usłyszałem w ASO jak teraz pytałem i kilkanaście dni temu jak gadałęm z Tom77.

Opublikowano

mgtan.. piszesz setny raz to samo,

może koniec OT w wątku Tygrysa :gwizdanie:

Opublikowano

jestem za... pisze co usłyszałem w ASO, nic po za tym i tyle. :embarrassed:

a teraz lepiej dowiedzmy się jak tam idą mody o Tygrysa żeby zakończyć OT.

Opublikowano
  • Autor

Postanowilem zmienic ogumienie z tylu, bo cos mi za nisko siedzial... :)

ad12eaaac79ebbdc.jpg

Opublikowano
:blink::shocked: co to qva jest? nie mów że to twoja opona i tego nie widziałeś? i gdzie bierznik
Opublikowano
  • Autor

No moja opona, po zmianie zawiasu nie ustawilem geometrii. :decayed:

Opublikowano

Ja bym je dojechałe aż druty by wyszły i byś miał na zimę jak znalazł :mysli::good:

Opublikowano
  • Autor

No własnie tam już te druty wystają. :decayed:

Opublikowano

a co zmieniałeś w zaiweszeniu? że aż tak ci geometria poleciała?

Opublikowano
  • Autor

Założyłem tylko inne sprezyny, ale przez to ze auto siadlo koła sie ustawiły pod katem ostrym do środka. Zayebista trakcja ale opony tego nie lubią. :kox:

Opublikowano

Założyłem tylko inne sprezyny, ale przez to ze auto siadlo koła sie ustawiły pod katem ostrym do środka. Zayebista trakcja ale opony tego nie lubią. :kox:

Trzeba było mocniej w zakręt wejść na mokrym to byś zobaczył wielki brak przyczepności na tych oponach :decayed:

Poustawiaj wszystko co byś z nowymi oponami nie miał tak samo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Będzie będzie... Tylko mam tez inne wydatki- w tym miesiącu dwie gumki na tył a w następnym 2 gumki na przod i geometria. W październiku będzie ( tak planuje) zmiana hebli na większe i malowanie felg i zaciskow. Ale szczegóły znają tylko nieliczni. :)

Opublikowano

sorry za ot ale mam pytanko, czy polakierowanie tego odbłyśnika obok soczewki (jak na zdjęciu poniżej) wpływa jakoś na świecenie ?

aba2af6ba2219fd1med.jpg

Opublikowano

Nie, on nie pełni żadnej roli w świeceniu soczewki, jest bardziej ozdobą

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie- jak wyzej.

Opublikowano

Na zdjęciu soczewka też jest czarna, czy mi się wydaje :mysli:

Opublikowano

Na zdjęciu soczewka też jest czarna, czy mi się wydaje :mysli:

Tak. Tygrys chciał, żeby świeciła na czarno, ale trochę nie wyszło :decayed:
Opublikowano
  • Autor

To jest "black power light" :decayed: -nowe HID-y made in silesia. :polew:

A tak na powaznie to jak obudowe na czarno sie pomaluje to soczewka daje zludzenie czarnej.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 11:57_________________________________________________Maly UP

Felgi znow zmienily kolor :decayed: :

36aef4e4f89357ed.jpg

...nie moglem sie powstrzymac. :chytry:

Opublikowano

o Ty... widze że ci graficik się spodobał :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.