Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No na bank nie, bo ja i moje autko jestesmy od wrzesnia poza granicami PL , chyba ze....

....powinnienem przejsc sie do garazu! :blink::decayed:

No juz pare klonow widzialem, ale jeszcze zadnego z DectaneLED, jak ja mam. :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 17:29_________________________________________________Dzisiaj bylem w ASO na reklamacji, bo pozostawiali mgielki po malowaniu i tylni prawy hamulec blokowal...

Wieczorem jak pojechalem odebrac auto zastalem taki obraz :facepalm: :

951648bcde35e4c7.jpg

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: śledzę ostatnio twój wątek i widziałem twoją przygodę :kwasny: ale to :shocked: :shocked:

ktoś załatwił ci auto pod ASO :?: :?:

Opublikowano

Tygrys co niemnieckie serwisanty odjebały ? :decayed::kwasny:

Opublikowano

to już jest kuźwa przegięcie interesu bez względu jak to się stało :wallbash: :wallbash:

co ASO na to ? niech zgadnę- powiedzieli, że to nie oni? :naughty:

Opublikowano

qźwa co za pech..najperw jedna strona teraz druga :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

w dzisiejszych czasach trzeba umieć iść na kompromis- powiedz im, że skoro nie R8 to może Q7 V12 czy S6 C7 :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Bo ja wiem czy pech ? :naughty:

Jakis czas temu ktos mi tam przywalil i spierdooolil... - ale to jako tako zrobilem i wypolerowalem :cool1:

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe.... :tongue4:

No i oczywiscie samochod zastepczy....

Jak sie pytali jaki chce to odwrocilem sie w kierunku R8, ale mi powiedzieli ze nie ma opcji :decayed:

Tak se myslalem ze chyba im powiem ze psychicznie jestem chyba wykonczony i bede musial z ich powodu pare seansow u psychoanalityka zarezerwowac (oczywiscie na ich koszt)- moze przemysla jeszcze sprawe z tym R8 :polew: :polew: :polew:

w dzisiejszych czasach trzeba umieć iść na kompromis- powiedz im, że skoro nie R8 to może Q7 V12 czy S6 C7 :naughty::kox:

musze sie z tym przespac.... :decayed:
Opublikowano

Tygrys a gdzie Ci helmuty taką nową lampę znajdą ?? :naughty::kox: R8 i ni ma chu ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz im mowilem ze to LIMITED EDYSZON :decayed: - i chce takie same. :polew:

Opublikowano

hah no ciekawe jak oni to zrobia :)):):)

Opublikowano

No to ładnie ci furę szkopy załatwiły :disgust:

Opublikowano

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe....

i tym sposobem masz juz malowane pol auta :rolleyes:

Opublikowano

oj Tygrys ty masz przygody z autem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tym razem jakis klient przywalil w to miejsce konkretniej, ale nie zdazyl spierdzielic, bo mieli kamery na parkingu i teraz dostane nowy zderzak, blotnik i lampe....

i tym sposobem masz juz malowane pol auta :rolleyes:

...w sumie to jeszcze tylko dach i maska są z oryginalnym lakierem... :decayed:

To według życzeń na polskim rynku jest już złom nie warty uwagi :D

Opublikowano
To według życzeń na polskim rynku jest już złom nie warty uwagi

No u nas jak by fachowcy z miernikiem lakieru przyjechali kupować to już na każdym forum by był opisany w "TREFNE OGŁOSZENIA - czyli uwaga na tą A4" walony z każdej strony tylko maska i dach nie malowany ale też pwenie były uszkodzone tylko wstawił nowe :naughty::wink4:

Opublikowano

Tygrys, zrób ewentualnie foty przed naprawą. W razie ewentualnej odsprzedaży auta za jakiś czas możesz pokazać fotę, że to parkingowa obcierka a nie spotkanie z TIRem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kazalem im ten zderzak oddać więc jakby kto S lajna potrzebował to meldowac sie! :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Odlamala sie ceramiczna cześć świecy zarowej i zrobiła sałatkę w cylindrze. Jeszcze nie wiem czy przeszło na wirnik turbiny. W serwisie powiedzieli mi ze te świece były wadliwe. Przebieg 168 000 km...

Jak rozkrece to wszystko to dam fotostory. Ale na razie muszę zebrać kasę na drugi silnik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.