Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać :naughty:

Proszę Cię :doh:

Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła :wink:

Nie carbonowej niema :whistling: mowa o tym

http://www.stahmann-motorsports.com/Audi/B7A4/dtm/stuff.JPG

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

no z ta carbonową listwą te 500e to przesadzili i to zdrowo...a co do tylnej lotki to raczej chodziło mi o hydrografike w najgorszym wypadku folia carbon

Wiesz ile jest roboty żeby coś takiego wykonać, tym bardziej że jest to rzecz limitowana. Za dwa lata ten spojler będzie kosztować z 800eu.

no moze masz racje ale chyba az tak mało sztuk nie wyprodukowali chodzi o auta.bo i w s4 był dtm i w 2.0t.wiec tych spoilerów tez pewnie troche narobili:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak juz bym to kupil to chyba najlepiej to jakos tak przykrecic zeby nie zajumali, bo z tego co widze to 10 srubek to w moment sie odkreci i 5 stow LU! Poszlo sie yebac! :facepalm:

A co do lotki to moze daloby sie wykonac taka mega LIMITED EDYSZON i moze to nie byloby az takie drogie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chciałbys to robić we firmie to troche to by kosztowało bo samo odlanie lotki to pikuś, ale zrobienie dla tego formy to juz grubsza sprawa. Jak miałem Astrę to na forum chcieli cos zrobić nie pamiętam co to parę tysięcy zł kosztowało zrobienie formy a na 20 takich odlewów się nie opłacało. Nie wiem jak teraz to wygląda może cos potaniało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze kwestia jakosci...

Ech, nie bede sobie teraz tym glowy zasmiecal- zima idzie - trza lacie kupic, a ze szerokie mam to troche szarpnie to :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zimówka musi być! :good: P.S. Czekam na finał bo będzie grubo z tym DTMem.:kox:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Ten przód już jest gites nawet bez całej reszty!:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grill do tego DTMa masz?

co do halogenow,moze by pokombinowac cos z kratkami od RS4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill wybrałem z rynku zamienników, bo nie trzeba go docinac jak tego z Rs4. Plastry miodu. Z tym ze nie ma on ringów.

Oryginalnie jest w czarnym macie, a ja go prysnę w czarny połysk. Zobaczę jak będzie to wyglądać...

A co do halo to może da sie coś w boczne zewnętrzne atrapy coś wykombinować. Jakieś ledy z oferty Hella może.... Otwory boczne wewnętrzne zostaną jak są bo teraz IC boczne lepiej oddychają. :)

---------- Post dopisany 24-11-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 07:58 ----------

Postępy ...

u2ujy2y2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez tych ringów trochę brakuje. Ale to kosmetyka. Uchwyt do ringów mam. Tylko nie wiem w jaki kolor te ringi... Biały, czarny czy orginal- chrom...

Są ciekawe ledy w ofercie hella

uruqesev.jpg

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

@ griga st- cały grill jest w plastrach oprócz listwy pod rejestrację- jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie przód będzie wyglądał ja bym ringi w ori chromie zostawił no i teraz tył się aż prosi o kontynuację pakietu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS bez znaczka ????:facepalm: Przymierz znaczek i wrzuć foto :)) Bedzie lepiej :)) Ale ogółem super :)))

P.S Kiedy sie widzimy bo mnie te kierunki wkur.....:kox: Trzeba to dyskretnie mówiąc wyłączyć :)

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:51 ----------

Siema Endriu :) Kiedy jakis mały spocik gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie u Nas co sobotę o 19 spoce na myjcie z innymi z A4 Freunde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...