Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

J***ń :) sporo nas sporo nas do pieczenia chleba :) Punto 2x lepiej latające od fiata coupe itd :D Ponoć wymiocik i to niezły :sick3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciepły! Jak będziesz tam jechać to weź mnie ze sobą bo ja nie będę swoim śmigać w takim razie :>

Napisz mi smsa wcześniej jak możesz czy J czy Ch :P

A jak zostajemy to można wtedy auto obejrzeć :>

I ja jestem za Galerią, może miejsca mniej ale za to nas widać z głównej ulicy, za Shellem to taka przyczajka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody weź auto bo będzie dziś z kim pojeździć będą w twojej klasie auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musimy Ci fryz od jebać i ładnie Cie ubrać :) Jestem jednego zdania spoty polegają na tym aby każdy przyjechał swoim autem aby pokazać potęgę forum jak każdy będzie z każdym jeździł to na spoty będą wpadać 2 auta :D No ale jak chce to mogę Cie zabrać :) Ja też się nie ścigam (z czym do czego :polew: ) po za tym wyjeżdżam i nie chce uszkodzić auta przed podróżą :):mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie dzis wkoncu spocik bo ja jestem za galeria :) hehe znowu widze jakies sprinty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak miałem dłuższe włosy to miałem afro, pokaże Ci fotę! :>

No jak zrobisz program u magika to będziesz mógł pokazać potęge Audi :> Spoty to spoty ale tak jak mówię, mnie do wyścigów nie ciągnie, fajnie jest pooglądać ale inna sprawa to ściganie, ja mam dość adrenaliny od szybkiej i agresywnej jazdy co zresztą słyszałeś i widziałeś w lusterku na ostatnim spocie u Krzysia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z iduale może jechać albo z tobą :) Obawiam się troszkę o pogodę Wiciu jak u Ciebie sucho ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów go pod lidlem o 18.00 albo o 18.30 na parkingu za Shellem albo ja do niego zadzwonię i się z nim umówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo wlasnie to dobry pomysl, Pan poprosil o telefon ok.18 i podjedzie na ustalone przez Was miejsce.[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 14:37_________________________________________________Ciepły to zapisz sobie nr tego Gościa - 600 068 277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzwoniłem :P o 18.30 na parkingu za shellem jeszcze mam potwierdzić spotkanie ale to pewne więc Wiciu wpadaj za shella na 18.30 prześwietlimy wózek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...