Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Roleta elektryczna sedan


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

ok.dzięki za info. gość ma mi dopiero wysłać tą roletę więc myśle że będzie w komplecie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :D jak dojdzie to będę widział co tam jest. a jak nie będzie to ci na pv napiszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ROleta elektryczna z A4 B8 SEDANA podejdzie do B7 sedana ??

raczej nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montuje roletę i mam problem podpięte wszystko według opisu ale jak przyciskam przycisk to słychać tylko pukniecie przekaźnika w rolecie a roleta się nie podnosi spotkał się ktoś z czymś takim

i drugie pytanie jakim sygnałem sterowana jest roleta z guzika (+) czy (-) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ,ze masz ten sam problem co ja,po kilku krotnym nacisnieciu roleta sie blokuje,slychac tylko pukanie,musisz chwile odczekac,sama ruszy

IMG_20140518_WA0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ten problem montuje to w garażu gdzie temperatura nie ma prawa zejść poniżej 18 stopni generalnie robię to w koszulce na krótki rękaw więc to nie temp.

Wytargałem i zdaje się że silnik stoi dęba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mój błąd ale już ogarniam temat.

Wychodzi na to że mechanizm a właściwie sprężyna w przekładni którą napędza silnik została skręcona tak mocno że silnik nie miał siły drgnąć tym po rozmontowaniu i złożeniu jak należy mechanizm już hula po podpięciu na krótko. .

Teraz mi zostało naprawić spalony włącznik który przez przypadek uwaliłem podając minus na sterowanie i poskładać

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie włącznika czy występowały z chromem ??

jeśli tak to jaki jest numer takowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś nr tej półki do rolety ?? Bo ona jest inna niż ta bez tak ??

Mam okazje kupić roletę ale bez półłki warto ?? Da się jakoś zamontować?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś nr tej półki do rolety ?? Bo ona jest inna niż ta bez tak ??

Mam okazje kupić roletę ale bez półłki warto ?? Da się jakoś zamontować?

Pozdrawiam

Jako że mam na wierzchu to numer jest prawie taki sam jak zwykłej różni się końcówką literową czyli Póła z roletą ma

nr 8E5 863 411 AD (i kolor)

Nr rolety 8E5 861 325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E5 863 411 AD to jest raczej nr. półki z roleta i całym osprzetem półki maskownica stopem itp. cena na getem 4248 zł :kox: sama roleta 2800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co to za numer 8E5 861 325 jeśli ten pierwszy końcówką AD to komplet ?

Wydaje mi się że się mylisz ponieważ zwykła półka ma dokładnie ten sam numer różni się tylko literką zwykła półka ma kocówkę D a ta z otworem na roletę ma ten sam numer z końcówką AD

Natomiast naklejka na rolecie ma numer tak jak wyżej napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie myle czy nie ale jezeli twoja teza jest prawdziwa w takim razie półka z dziura na rolete kosztuje ponad 4 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mój błąd ale już ogarniam temat.

Wychodzi na to że mechanizm a właściwie sprężyna w przekładni którą napędza silnik została skręcona tak mocno że silnik nie miał siły drgnąć tym po rozmontowaniu i złożeniu jak należy mechanizm już hula po podpięciu na krótko. .

Teraz mi zostało naprawić spalony włącznik który przez przypadek uwaliłem podając minus na sterowanie i poskładać

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie włącznika czy występowały z chromem ??

jeśli tak to jaki jest numer takowego ??

8E1959903B5PR nr przelacznika w chromie,,,

Edytowane przez Piotrek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, skąd braliście plus do kostki w rolecie, minus to mogę sobie przykręcić do karoseri ale plus chciałbym jakoś poprawnie pociągnąć z bezpiecznika, bezpośrednio z aku bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusa pociągnąłem z tego samego miejsca co i do przełącznika czyli ze skrzynki bezpieczników zdaje się bezpiecznik nr 5.

Minusa z punktu na lewym błotniku jest tam do tego specjalna śruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka elektryczna z roletą to koszt ok 400zł. Nie skromnie się chwaląc posiadam dwie takowe na sprzedaż, jasna oraz czarna. Pojawią się za jakiś czas na allegro. Jeśli naruszam regulamin wspominając o tym w tym dziale, proszę usunąć posta.

PS. Do rolety przydałby się jeszcze przycisk do zamykania/otwierania, o którym nie widzę, żeby w temacie była mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...