Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgiełkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pryskają fajnie, ale nie umie tego na żadnej zaufanej stronie znaleźć, a znalazłem aukcje co sprzedają mgłowe wraz z adapterami za 133 zł to sie nie zastanawiałem.

Spryskiwacze-szyby-mglowe-Audi-A4-B6-B7-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 133 zł - Spryskiwacze szyby mgłowe Audi A4 B6 B7 A6 C6 (8560521701). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano

W ASO możesz zamówić za tylko 2 mln zł:grin:

Ciekawe jak te mgiełkowe pryskają:eusathink:

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał:

W ASO możesz zamówić za tylko 2 mln zł:grin:

Ciekawe jak te mgiełkowe pryskają:eusathink:

 

Opublikowano

Szczerze mówiąc to kiepsko pryska. Do tego jeszcze za nisko ustawił. I tym nożem po tym lakierze:kwasny:

Opublikowano

Według mnie pryska duużo lepiej jak to co mam teraz, do tego można przecież wyregulować, tak czy inaczej lepiej jak te dwa śmieszne strumienie pryskające w połowie poza samochód :D A te co podałeś też ładnie dają ale dużo ciężej dostępne.

Opublikowano

U mnie też te oryginalne trójstrumieniowe przytkane (kamień się pewnie już osadził) i nie pryskają już jak należy. Przetykanie igłą i przedmuchiwanie sprężonym powietrzem też na długo nie pomaga. Pewnie trzeba by je w occie przez noc wymoczyć i dopiero przetykać. Nie wiem tylko czy ocet nie przyczyni się do korozji tych kontaktów do podgrzewania. Dlatego szukałem alternatywy. Zamówiłem dzisiaj jednak te co podawałem wcześniej. 

4H0 955 987 C

4H0 955 988 C

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Montowałem te chińskie mgiełkowe u szwagra (regulacja na śrubokręt krzyżowy). Pryska to mniej więcej tak jak na tym filmiku co kolega wstawił powyżej. U siebie mam ori z vw spryskiwacze (nie pamiętam początku numeru,rok produkcji 2016 i regulacja na torx 9). Dają 3 strumienie i mgiełkę,dla mnie wystarczają w zupełności. Później film jak pryskają. 

Opublikowano

No te już lepiej wydają się pryskać niż te co @Langistazapodał. Przynajmniej tak na filmiku wygląda.

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

No te już lepiej wydają się pryskać niż te co @Langistazapodał. Przynajmniej tak na filmiku wygląda.

Można je ustawić jeszcze wyżej,ale takie ustawienie jest optymalne i nie wali na dach. Aczkolwiek jak lekko haczą o maskę strumieniem to dają efekt mgiełki bez widocznych strumieni. Tyle że cześć płynu po masce wówczas spłynie ☺

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Te co ja podałem, to te z VW Touarega, ja biorę te z Audi i jestem ciekaw jak to pryska ale sprawdzę dopiero w sierpniu niestety, chcę to w jednym zamówieniu zrobić a zastanawiam sie wciąż czy opłaca się same pióra z ASO brać. za 100 zł czy szukać czegoś innego..

Opublikowano
12 minut temu, Langista napisał:

Te co ja podałem, to te z VW Touarega, ja biorę te z Audi i jestem ciekaw jak to pryska ale sprawdzę dopiero w sierpniu niestety, chcę to w jednym zamówieniu zrobić a zastanawiam sie wciąż czy opłaca się same pióra z ASO brać. za 100 zł czy szukać czegoś innego..

Co do piór to ja jestem zwolennikiem testowania różnych innych marek,nie koniecznie droższych. W a3 byłem bardzo zadowolony z wycieraczek visee. Były cichutkie i ładnie zgarniały przez około 2 lata. Musze sprawdzić czy obecna produkcja tychże wycieraczek sprawdzi się z ramionami aero.

Opublikowano
2 godziny temu, pila24 napisał:

Co do piór to ja jestem zwolennikiem testowania różnych innych marek,nie koniecznie droższych. W a3 byłem bardzo zadowolony z wycieraczek visee. Były cichutkie i ładnie zgarniały przez około 2 lata. Musze sprawdzić czy obecna produkcja tychże wycieraczek sprawdzi się z ramionami aero.

Właśnie też mi sie nie uśmiecha bo oryginalne są z BOSCH a mam je aktualnie i to jakieś nieporozumienie jest. W B5 tylko raz wycieraczki kupiłem z Valeo zaraz po kupnie auta. 3 lata eksploatacji i nie narzekałem na nie ani razu..

Edytowane przez Langista

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.