Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem właśnie sobie dysze 5M0955986C, czy mógłby ktoś podać numer tych adapterów żebym mógł w serwisie zamówić, bo w moim mieście strasznie mało kumaci ludzie tam pracują i bez numerów za cholerę nie będą wiedzieli o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się pod temat z takimi częściami:

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-podgrzewana-prawa-audi-a8-4h0-i4839116527.html

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-podgrzewana-lewa-audi-a8-4h0-i4839118495.html

nr: L:4H0 955 987 / 4H0955987

nr: P:4H0 955 988 / 4H0955988

Czy one podejdą P&P do A4B6, bez montowania adapterów czy podwyższania otworów w pryskawkach?

Ma ktoś możliwość sprawdzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już znalazłem, jakby ktoś szukał

Adapter: 8E0 955 431

Edytowane przez Kazuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zamówić spryski mgłowe podgrzewane (5M0 955 986C) pojechałem so serwisu VW to powiedzieli mi 129 zł za 1 sztukę a w salonie skody gościu zrobił mi rabacik z 129zł na 100 zł podkreślam 2 sztuki także polecam zakupy w Skodzie dużo taniej jest a to samo :D jeszcze tylko muszę sobie adaptery załatwić bo na śmierć o nich zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zamówić spryski mgłowe podgrzewane (5M0 955 986C) pojechałem so serwisu VW to powiedzieli mi 129 zł za 1 sztukę a w salonie skody gościu zrobił mi rabacik z 129zł na 100 zł podkreślam 2 sztuki także polecam zakupy w Skodzie dużo taniej jest a to samo :D jeszcze tylko muszę sobie adaptery załatwić bo na śmierć o nich zapomniałem.

100 za 2 szt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 zł za 2 sztuki podgrzewane, to biegne zaraz do aso skody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkreślił że 2 sztuki

Edytowane przez Someonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso VW kosztują 120 zł za szt także niemożliwe żeby były aż tyle tańsze. W aso skody jest taniej ale nie aż tyle

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podgrzewane są parę złotych tańszych. Nie możliwe ze po 50 zł są za szt jak w aso VW coś koło 100 zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mgielki bez podgrzewania to pisac 30 zeta za parke - uzywki

jaki koszt tych adapterkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za adaptery płaciłem 11 zł za 2 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może nie wszyscy zwrócili uwagę na mój post w temacie:Montaż spryskiwaczy mgiełkowych - dlatego przytoczę to poniżej

Spryski założone.Działają super.Zacznę od początku.Kiedy w serwisie VW.podali cenę 129 zł. za szt,to podziękowałem i kupiłem tylko adaptery.Zacząłem szukać w necie.Na'' Alledrogo'' wsztkie nówki są sprowadzane PRC. Niektórzy oszukują ,że z Czech.

Znalazłem na Alie.podgrzewane po 7,5 USD z przesyłką za szt.Za trzy tygodnie listonosz był u moich drzwi.Koszt dwóch sztuk-to połowa jednej w serwisie.Nie widziałem tych "oryginałów",ale podejrzewam , że dla VW też je tam produkują.

Dla zainteresowanych - otworzyć stronę AlieExpress i wstawić w wyszukiwarkę tę nazwę:

New Windshield Washer SPRAY Nozzle Heated For VW Golf Jetta Passat Tiguan EOS 2KD 955 986 5M0955986A 5M0955986C 5M0 955 986C

wówczas wyrzuci paru dostawców. Ja wybrałem tego: AUTO_VW_Wholesales

pozdrawiam rickrysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nic nie reklamuję.

To był mój jedyny zakup u tego dostawcy.Podałem jego,bo cała transakcja odbyła się expresowo i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odgrzebe troche temat, czy te spryszkiwacze podejdą do b7 ? W opisie aukcji jest podane że tak ale chce sie upewnić przed zakupem czy do tego zestawu nie będę musiał jeszcze czegoś dokupować.

http://allegro.pl/dysze-spryskiwacza-mglowe-audi-a3-a4-b5-b6-b7-b8-i6702038410.html
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...