Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, kup te z VW plus adaptery i po problemie. Zresztą czy B7 czy B6.... to przecież to samo.

Jak się przyjrzysz numerom w ETKA to zobaczysz że takie nigdy nie wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz niedaleko do ASO to adaptery kupisz za grosze. Jeśli nie to zadzwoń do ASO, np. Gładysz w Tarnowie lub do Wrocławia gdzie w obu przypadkach prowadzą sprzedaż internetową i mają tanie wysyłki

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś podpiąć te spryski pod pompkę od świateł ? Na forum wyczytałem, że pompka od świateł jest wydajniejsza więc mgła powinna być lepsza.

Jest wydajniejsza ale ja bym nie ryzykował bo spryski rozsadzi :grin: Sprawdzałem spryski mgłowe w Golfie V i są dokładnie takie same dysze i też sprysk nie robi mgły na całą szybę tylko dwa podstawowe strumienie wokół których jest troche rozproszonego strumienia więc pompka zapewne też jest ta sama co w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aktualna cena z aso za sprysk podgrzewany: 119,05 zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zestawik pytań:

1. Czy w przypadku spryskiwaczy mgiełkowych nie ma problemu z zatykaniem sie sprysków itp itd ??

2. Czy da sie sprawdzić że moje obecne standardowe są podgrzewane bez rozbierania/zdejmowani puszki ze spryskiwaczami ?

3. W przypadku B8 kupując spryskiwacze z VW nadal potrzebne są adaptery ?

4. Moje standardowe mają 3dysze per puszka, mgiełki też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wyleczyłem z mgiełkowych. Wcześniej mialem tradycyjne i często mi sie zatykały o ile standardowe łatwo udrożnić tak w przypadku mgiełkowych jest to prawie niewykonalne. Moje mgiełkowe zatkały się na amen, teraz mam podobno z a5 z trzema strumieniami i są git, jak się jedna dyszka zapcha to zostają jeszcze dwie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Jeden zbiornik, dwie pompki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Jeden zbiornik, dwie pompki :decayed:

A nie jest zbiornik wówczas trochę większy :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak są spryski to do zbiornika przyczepiony jest drugi mniejszy zbiorniczek do którego wchodzi druga pompka. Ten mniejszy jest połączony z głównym takim wężykiem. Tak jest w B6, w B7 już jest to chyba razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jeden zbiorniczek składający się z dwóch części, jedna nad nadkolem, druga pod. Do tej dolnej części są dwie pompki podłączone. Wydaje mi się że tak samo jest w każdej B6 i nie ma różnicy pojemności czy zbiorniczek jest w wersji ze spryskami reflektorów czy bez. Na pewno inny, mniejszy zbiorniczek jest do wersji z webasto pionowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wygląda dokładnie tak:

249955300.jpg

zbiorniczek nr 2 jest przyłączany do zbiornika nr 14 i połączony wężykiem nr 32.

Na tym rysunku nie wiem dlaczego są 3 pompki spryskow ja mam tylko pompkę nr 12 do zbiornika 14 i 8 wchodzącą do zbiorniczka nr 2.

Może później to zmienili ja mam końcówkę 2001

wg etki zbiornik nr 14 ma 3,8L

a zbiorniczek nr 2 ma 0,65L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...