Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Modzik zrobiony i efekt super. Zestaw sprysków kupiłem z VW na alledrogo za 80 zł, a adaptery za 5,60 zł w ASO. Mała modyfikacja, a jak cieszy :) Gdyby ktoś chciał to mam do sprzedania zestaw zwykłych ori spryskiwaczy grzanych. Kontakt na PW.

o jakim nr VAG kupiłeś spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik zrobiony i efekt super. Zestaw sprysków kupiłem z VW na alledrogo za 80 zł, a adaptery za 5,60 zł w ASO. Mała modyfikacja, a jak cieszy :) Gdyby ktoś chciał to mam do sprzedania zestaw zwykłych ori spryskiwaczy grzanych. Kontakt na PW.

o jakim nr VAG kupiłeś spryski?

Witaj,

5M0 955 986 C, podchodzą idealnlie po zastosowaniu adapterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać poziom wymagań wśród użytkowników jest naprawdę różny.

Wielu, którzy są z nich baaardzo zadowoleni - widać nie widziało jak rzeczywiście powinien działać sprysk mgiełkowy :kwasny:

Moja ocena - efekt oczywiście lepszy niż na zwykłych, ale do oceny "5" brakuje sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać poziom wymagań wśród użytkowników jest naprawdę różny.

Wielu, którzy są z nich baaardzo zadowoleni - widać nie widziało jak rzeczywiście powinien działać sprysk mgiełkowy :kwasny:

Moja ocena - efekt oczywiście lepszy niż na zwykłych, ale do oceny "5" brakuje sporo

Zastosuj modyfikacje tak jak w tym watku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-dzialanie-spryskiwaczy-mgielkowych-249553/ a napewno zmienisz zdanie. chodzi o podciecie kawaleczk plastiku tak zeby podkrecic dysze troszke wyzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to na samym początku i na pewno zdania nie zmienię, zobacz przy okazji jak to działa w innych autach to Ty zmienisz zdanie

Zresztą tam pokazany jest filmik z "efektem końcowym" jeżeli Ciebie to zadawala to dobrze, bo mnie nie.

Tak jak pisałem wcześniej - każdy ma swoją skalę ocen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalem jakosc "sprysku" z octavka i golfem gdzie bylo to monowane seryjnie i roznicy nie widzialem. Pozatym nie zamierzam cie przekonywac na sile, jezeli nie jestes zadowalony to wroc moze do starych spryskow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat żadne porównanie, gdzie są montowane takie same, pisałem zobacz jak to działa chociaż by w Kia Ceed, a zmienisz zdanie o swoich.

Poza tym czytaj ze zrozumieniem, powtórzę co napisałem wcześniej: efekt oczywiście lepszy niż na zwykłych, ale do oceny "5" brakuje sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proponuje zmienic a4 na kia ceed i poziom twojego zadowolenia wzrosie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil dzisiaj do ASO do mnie, koszt spryskow nie podgrzewanych 42zl sztuka;)

Jesli ktos chce moge mu zamowic;)

Sent from my iPhone using Tapatalk?

---------- Post dopisany 12-12-2012 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 11:58 ----------

Spryski doszły.

Panowie powiedzcie bo zwisa mi taka jakby jeszcze kostka oprócz dyszy tak jak tu: Audi A4 'Water Pistol' to VW Passat 'Fan Jet' Conversion.... na rysunku 4 co to do czego?

I powiedzcie co z tymi adapterami mają one iść od góry i od dołu sprysku?

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Poddaję się...

Montuje wszystko tak jak się powinno,tzn: 1.Wyjęcie starego sprysku,2 poodpinanie wtyczek,3 podpięcie wtyczki jednej (tej gdzie dostaje się płyn - 2gą luzem zostawiam bo nie wiem do czego ona jest,a nawet gdybym chciał podpiąć to nie wejdzie. .3 no i tu są schody, sprysk lata luzem i wypina się sam,nie wiem gdzie te adaptery się daje,spróbowałem adapter umieścić tak jak się powinno (foto niżej) a i tak wypada i adapter i sprysk (sprysk wogóle nie umie zaskoczyć).

Poniżej foto jak starałem się robić i jak wygląda sprysk.

sprys.jpg

Uploaded with ImageShack.us

27953936.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wszystko wiem... sry za panikę :)

Dzisiaj dzyndzałem do ASO po spryski mgiełkowe podgrzewane... Cena .... 110zł za sztukę... :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzyndzałem do ASO po spryski mgiełkowe podgrzewane... Cena .... 110zł za sztukę... :shock3:

na znanym portalu aukcyjnym masz nowe ori podgrzewane 40zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nr OE wyszukaj i znajdzie kilka aukcji. Czy to aż taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nr OE wyszukaj i znajdzie kilka aukcji. Czy to aż taki problem?

Problem taki sam jak wklejenie tu linka. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, bo mało piszę a wciąż czytam :hi: dla wszystkich

sprzątając dzisiaj bagażnik znalazłem stare dysze spryskiwaczy, zajrzałem pod maskę i widzę że ktoś włożył nowe ale musiał sie posilać taśmą samoprzylepną.

zaciekawiło mnie jaka jest różnica między tymi i obecnymi. zauważyłem że moje stare są zwykłe, z regulacją na szpilkę a mam założone nowe, z rozpylaniem mgłowym. . ciekawy dlaczego jest taśma, zdjąłem jeden i widzę że ten nowy jest trochę mniejszy, ale za to ma jedną szeroką dyszę która rozpyla na całą szybę.... :> :>

sprawdziłem numery i mój stary sprysk ma oznaczenie 8E0 955 988, co się zgadza ze stanem według ETKI

NOWy ma oznaczenie 5M0 955 985C i jest z VW

TAKŻE jeśli kogoś interesuje wymiana sprysków , niech szuka mgłowych, te z VW też pasują, być może i dedykowane do audi też są...

czemu ludziom nie chce się czytać tematu od początku, gdybyś to zrobił, wiedziałbyś, że są to spryski od VW, dlaczego są mniejsze i co z tym trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...