Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A ja mam takie pytanko. Czy przy mgłowych spryskiwaczach trzeba dłużej spryskiwać szybę, tzn czy czas załączenia spryskiwaczy musi być dłuższy niż w przypadku zwykłych. Mam spryskiwacze reflektorów które strasznie szybko wciągają płyn i aby sie nie załączały trzeba odpowiednio krutko pryskać na szybe. Pytanie czy po zmianie sprysków na mgłowę nie będzie ich trzeba załącać na dłużej aby lepiej zmoczyć szybę a przez to będą się częściej włączać spryski reflektorów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pryskam o wiele krócej niż z oryginalnymi dyszami, wczesniej co prawda nie mialem idealnie ustawionych dysz bo jedna psikałą wyzej jedna niżej ale czasem wyłączałem ksenon zeby nie leciała woda na lampy a teraz dotknę dwa razy po dwie sekundy manetki i szyba czysta;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wielkiej różnicy nie zauważyłem.. :) Ale może faktycznie, minimalnie mniej płynu zużywa. A wie ktoś czy dysze przy spryskiwaczach reflektorów też mogą być podgrzewane?

nie są bo nawet zadnego zasilania tam nie ma, wszystko działa na cisnieniu, prąd masz doprowadzony tylko do pompki która jest na zbiorniczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spryski 5M0 955 986 C pasują też do b5?
ta chętnie też bym zamienił sobie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy nie będą wyglądać jak od jelcza ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z tymi spryskiwaczami mgiełkowymi do A4 B7 to wystarczy kupić takie cuś? :naughty:

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacz-tiguan-touran-yeti-5m0-955-986c-i2151111818.html

Pasuje? Czy jeszcze trzeba coś dokupić?

Pozdro :hi:

Kupiłem dokładnie te z Twojego linku. Działają aż miło.

Na minus gościa z Allegro - długi czas przesyłki. Dodatkowo jeden dostałem bez grzania, za około tydzień dosłali prawidłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski 5M0 955 986C grzane + adaptery wpadły do mnie. Montaż trwał 3minuty. Zdjęcie starych dysz, założenie adapterów i wpięcie nowych dysz

Efekt na video poniżej:

http://vimeo.com/38239965

Dla mnie różnica na korzyść sprysków mgiełkowych jest kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wszyscy co sobie zapodali mgiełkę to b 6 faktycznie że w b 5 przedliftowa ma na masce i będą wyglądać jaj sterczące sutki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie kupiliście adaptery do tych spryskiwaczy mgiełkowych? Bo bez nich lekka lipa, nowe spryski są mniejsze i "wylata" wszystko :D Dajcie namiary jakieś . Pozdro

Adaptery dokupisz w każdym ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...