Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

ja też bym chętnie coś takiego przygarnął trudno dorobić podgrzewanie? może ktoś się wypowie tylko zasilanie z bezpiecznika nr 3 bo tak wyczytałem czy coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba się podpiąć pod bezpiecznik nr 3 i przeciągnąć kabel pod klapę do spryskiwaczy i dokupić oryginalne wtyczki tak? aha bo ktos pisał że od tt sa lepsze to w końcu które najlepiej pasują te 5m0955986c czy są jeszcze jakieś lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś spryski nie podgrzewane i adaptery w dobrej cenie?

Dysza spryskiwacza oryginał VW 5M0955985C9B9 (2715167291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

adaptery w aso za kilka 2zł z groszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem dzisiaj u siebie spryskiwacze mgiełkowe - szału nie ma ale chyba i tak jest lepiej niż z oryginalnymi spryskami:) W samochodach z fabrycznie montowanymi mgiełkami stosowana są chyba mocniejsze pompki dające większe ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem dzisiaj u siebie spryskiwacze mgiełkowe - szału nie ma ale chyba i tak jest lepiej niż z oryginalnymi spryskami:) W samochodach z fabrycznie montowanymi mgiełkami stosowana są chyba mocniejsze pompki dające większe ciśnienie.

może Twoja pompka nie daje rady;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wcześniej wspominałem, moja żona ma służbowego Ceed'a - powiem Wam tam bosko działają spryski, a tutaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem dzisiaj u siebie spryskiwacze mgiełkowe - szału nie ma ale chyba i tak jest lepiej niż z oryginalnymi spryskami:) W samochodach z fabrycznie montowanymi mgiełkami stosowana są chyba mocniejsze pompki dające większe ciśnienie.

może Twoja pompka nie daje rady;)

Myślę że z moją pompką wszystko ok :D

Stojąc w korku spryskiwacze dają na całą szybę ale podczas jazdy nie jest już tak różowo:( - we wspomnianej wyżej kia ceed wygląda to o niebo lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u kolegi w b7, fajna sprawa chyba w przyszłym miesiącu coś takiego zakupię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa, dziś założyłem u siebie - psika rewelka :decayed:

ale rzeczywiście na autobanie psika niżej, być może przez opór powietrza który jest przy szybkiej jeździe i słabszym ciśnieniu w stosunku do innych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzisiaj spryski i wszystko działa w 110 procentach !

Potrzebne adaptery 2 i 2 nowe spryski mgiełkowe podgrzewane lub nie, kolanek nie potrzeba.

Spryski nalezy wyciac tak jak pokazane kilka stron wczesniej, i wtedy można je podkręcic torxem tak ze pryska na dach.

Adaptery nalezy nalozyc na wyciecie otworu w masce od strony grilla. Bardzo ładnie się zatrzaskują, trzymają lepiej niż stare.

B A J E R A !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzisiaj spryski i wszystko działa w 110 procentach !

Potrzebne adaptery 2 i 2 nowe spryski mgiełkowe podgrzewane lub nie, kolanek nie potrzeba.

Spryski nalezy wyciac tak jak pokazane kilka stron wczesniej, i wtedy można je podkręcic torxem tak ze pryska na dach.

Adaptery nalezy nalozyc na wyciecie otworu w masce od strony grilla. Bardzo ładnie się zatrzaskują, trzymają lepiej niż stare.

B A J E R A !

Podaszm nr ori czesci?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :)

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 18:47 ----------

Panowie jedno pytanie odnośnie dysz podgrzewanych, jeżeli chce takie zamontować u siebie w OOOO to czy muszę ciągnąć jeszcze jakąś dodatkową instalację elektryczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...