Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Według ETKI takie dysze występowały już w A4 [b6] , ale w pojazdach "zmodyfikowanych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem takie nr z TT rok 2012

8J0 955 987 F lewa, 8J0 955 988 F prawa

te same numery tylko z literka G podgrzewane

Ktoś może powiedzieć ile one kosztują?

I czy te spryski z linku podejdą P&P http://allegro.pl/n-org-dysza-spryskiwacza-vw-golf-v-vi-touran-eos-i1404500801.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem takie nr z TT rok 2012

8J0 955 987 F lewa, 8J0 955 988 F prawa

te same numery tylko z literka G podgrzewane

Kolego to sa dysze trojstrumieniowe a ni mglowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może powiedzieć ile one kosztują?

I czy te spryski z linku podejdą P&P http://allegro.pl/n-org-dysza-spryskiwacza-vw-golf-v-vi-touran-eos-i1404500801.html

PANOWIE CZYTAJCIE wątek OD PIERWSZEGO postu....

napisałem przecież jaki mam numer w moich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie od czego będzie pasowac wtyczka do tych sprysków podgrzewanych? A dokładnie do 5M0 955 986 C.[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:22_________________________________________________Zamontowałem spryski mgłowe podgrzewane. Przerobiłem troszkę inaczej, czyli rozebrałem spryskiwacz i pilniczkiem powiększyłem otwór o ok 1,5mm

co widać na zdjęciu

b7c537f473cf4012m.jpg

Narazie nie podłączałem podgrzewania, bo muszę skombinować wtyczki do nich. Może wiecie co to za wtyczka?

2888885d71aba657m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany takim zestawem podgrzewanym. spryski ze wszystkim co jest potrzebne do założenia bez klejenia. czy te adaptery maja swoje numery? ma ktoś z Was to jeszcze do sprzedania??

byłbym wdzieczny za nr spryskow podgrzewanych i nr tych adapterow jezeli maja swoje nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie sprysków...pewnie nie odkryje Ameryki ale mgiełkowe w połaczeniu z wycieraczkami aero z B7 naprawde myja szybke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to tutaj gość ma te dysze dość tanio:

http://allegro.pl/vw-skoda-dysza-spryskiwacz-podgrzewany-nowy-orygin-i1543399271.html

Jakby za jakiś czas link zniknął z allegro to nick gościa: pablotaxi

Właśnie się zastanawiam czy je montować - jeżdżę sporo innym autkiem, który ma coś podobnego i przy wyższych prędkościach jednak płyn leci w dół szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i u mnie zawitały mgłowe spryskiwacze. tak jak koledzy wspominali wcześniej, żeby płyn był rozprowadzony po całej szybie niezbędne jest wycięcie, podpiłowanie kawałka plastyka. Chyba jeszcze nikt nie nagrywał jak wygląda porównanie w Audi, więc proszę:

Co do wyższych prędkości, to nie zauważyłem żeby jakoś płyn za nisko leciał, dla mnie jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duża różnica .... też by mi się przydały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te spryskiwacze od roku i przy dużych prędkościach,a jeżdżę codziennie około 180 km po A4,powiew powietrza powoduje,że nie działają one zbyt rewelacyjnie.Próbowałem podregulować,ale rezultat daleki od oczekiwanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyjąłem swoje stare i okazało się że nie mam ich podgrzewanych, nie ma kostek a jedynie są wężyki. Trochę szkoda bo tego na pewno nie będę dorabiał u siebie w aucie :D a problem z wyborem grzane czy nie rozwiązany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i u mnie zawitały mgłowe spryskiwacze. tak jak koledzy wspominali wcześniej, żeby płyn był rozprowadzony po całej szybie niezbędne jest wycięcie, podpiłowanie kawałka plastyka. Chyba jeszcze nikt nie nagrywał jak wygląda porównanie w Audi, więc proszę:

Co do wyższych prędkości, to nie zauważyłem żeby jakoś płyn za nisko leciał, dla mnie jest idealnie.

Według mnie za nisko Ci to troszkę pryska , szczególnie ten "stary/zwykły" na pierwszym filmiku , "tradycyjne" jak są dobrze ustawione to też jest całkiem dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za nisko Ci to troszkę pryska , szczególnie ten "stary/zwykły" na pierwszym filmiku , "tradycyjne" jak są dobrze ustawione to też jest całkiem dobrze :wink4:

Z tego co się orientuję to nie można regulować starych strumieniowych dysz. Przynajmniej u mnie nie było możliwości regulacji. Co do ustawienia dysz mgiełkowych, to są ustawione tak żeby przy mniejszych prędkościach nie waliły po dachu, przy wyższych prędkościach spisują się również bardzo dobrze. Nie narzekam a wręcz jestem z tego moda bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to nie można regulować starych strumieniowych dysz. Przynajmniej u mnie nie było możliwości regulacji.

Można :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, gdzie sie wkłąda te adaptery? Na allegro sprzedają nowe-grzane, za 40pln/sztuka. Adaptery dokupiłem w ASO 5PLN za 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, gdzie sie wkłąda te adaptery? Na allegro sprzedają nowe-grzane, za 40pln/sztuka. Adaptery dokupiłem w ASO 5PLN za 2 szt.

Adapterki wkladasz miedzy spryskiem a blacha maski - nie da sie tego zle zalozyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...