Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

No 10 minut to lekka przesada ;):)

Zajmie Ci to może z 6 min + 2 na regulacje imbusikiem....

Montaż tych sprysków to czysta bajka :) a i szybka odrazu duzzzzo bardziej przejzysta :)

kolega nie wzial pod uwage, ze jest -10 na dworze wiec trzeba dwieminuty doliczyc na podgrzanie wezyka zeby ladnie zszedl z dyszy.. pozdrawiam...

w ASO chca 90 za sztuke podgrzewanych na razie walcze z serwo bo zamarzlo wiec sobie odpuszcze pzdrawiam

W sumie ma kolega racje :)

Jakby nie lookać będzie to 10 minut :)

Spryski sa faktycznie zdeka za małe - sprawę tę załatwia wyżej opisany kawałek plastiku :)

Nie widze inne opcji samodzielnego dorobienia- plastik jest w sumie cieniutki sam w sobie-dodatkowo perzez cala długość jest nacięty na grubość blachy auta-stąd stwiedzenie ze samodzielne wykonanie jest zdeka utrudnione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jeśli mam fabryczne nie podgrzewane te na 2 siki :decayed: i zmienie na te od golfa plus podgrzewane to co musz zrobic zeby one grzały ? Czy duzo z tym zabawy ? skąd podciągnąć zasilanie ? Jakie dodatkowo częsci musze dokupić.

Narazie planuje zakup

2x dysza spryskiwacza podgrzewana 5M0 955 986 C

2x adapter

2x krociec

Czy moze lepiej nie podgrzewane ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja z takim technicznym pytaniem: czy te beda pasowaly?? pytam bo sa tansze niz numer poday w dykusji a na moje zezowate oko wygladaja identycznie... ktos moze to sprawdzic??

1T0 955 986

pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________zamowilem bo sprzedajacy mowi na alledrogo, ze to to samo tylko skoda ma inne oznaczenie...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 10:28_________________________________________________dla chetnych link do aukcji

http://allegro.pl/vw-skoda-dysza-spryskiwacza-podgrzewana-oryginal-i1341700624.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Tak jest wszystko jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Tak jest wszystko jest ok :good:

Potwierdzam :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja z takim technicznym pytaniem: czy te beda pasowaly?? pytam bo sa tansze niz numer poday w dykusji a na moje zezowate oko wygladaja identycznie... ktos moze to sprawdzic??

1T0 955 986

pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________zamowilem bo sprzedajacy mowi na alledrogo, ze to to samo tylko skoda ma inne oznaczenie...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 10:28_________________________________________________dla chetnych link do aukcji

http://allegro.pl/vw-skoda-dysza-spryskiwacza-podgrzewana-oryginal-i1341700624.html

To te same co podane już wcześniej w tym wątku :wink4:

1T0 955 986 (9B9) zamienione 01.03.2005 r. na 5M0 955 986 (9B9) zamienione 01.03.2007 r. na 5M0 955 986 A (9B9) zamienione 01.06.2006 r. na 5M0 955 986 C (9B9)

Stosowane m.in. w :

VW Caddy , Eos, Golf V , Golf VI (Plus) , Jetta , Passat (B6) , Scirocco , Sharan , Tiguan , Touran , Touareg

Skoda Superb, Yeti

Seat Alhambra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf 4 ma inne przeciez..

sorki , "rzymska literówka" - oczywiście Golf V i VI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

podmień mu :gwizdanie: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

podmień mu :gwizdanie: :naughty::kox:

Na 100% nie zauważy ;):polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem wiosną ,ale przy większej prędkości,a jeżdżę po autostradzie codziennie coś słabo sikają na szybę.Tak jakby powiew powietrza dusił tą mgiełkę do dołu szyby.Regulowałem kilka razy,ale zero efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem wiosną ,ale przy większej prędkości,a jeżdżę po autostradzie codziennie coś słabo sikają na szybę.Tak jakby powiew powietrza dusił tą mgiełkę do dołu szyby.Regulowałem kilka razy,ale zero efektów.

Za szybko jeździsz :gwizdanie:

Sorry za :ot::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem.. adapterek wstawilem od strny silnika.. podkrecilem imbusem i psikaja ladnie bez wycinanek.. jedno co mnie martwi to fakt, ze nie bylo charakterystycznego "klik", jak je montowalem... ciekawe czy na dziurach nie wypadna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest złączka kątowa

przejscie z prostego wężyka tego karbowanego pod katem 90 stopni zeby podlaczyc sprysk

tego nie musisz zmieniac bo to juz masz

ewentualnie jak polamiesz :P

ArturB6 jak chcesz to przy nastepnym spocie obgadamy temat

ja juz go przerabialem,na zime wrocilem do starych spryskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...