Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie tych adapterow do dysz czy jets to ten nr katalogowy 4F0 955 431 ?? bo dysze juz sobie zamowilem.

halo halo jest ktos kto moze odpowiedziec mi na pytanie odnosnie tych adapterow do tych dysz?????? plisss

Dzieki Kolego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysza spryskiwacza 5M0 955 986C

- adapter 8E0 955 431 2 szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt.

Tu masz numery potrzebnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bo przeczytałem wątek i nierozumieniem o jakich adapterach piszecie? tzn wiem że można zamontować te z golfa plusa chyba że jest coś innego jeszcze? Jak się sprawują te z golfa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie,a jak z zamontowaniem zasilania? węże itp?

Wszystko pasuje P&P :)

Orientuje sie ktos jak dziala podgrzewanie plynu w tych spryskach ?Tzn kiedy jest podgrzewany ?

Dysze sa podgrzewane gdy włączamy zapłon .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak dziala podgrzewanie plynu w tych spryskach ?Tzn kiedy jest podgrzewany ?

Dysze sa podgrzewane gdy włączamy zapłon .

Gdybym chciał wyrezać podgrzewanie spryskiwaczy to do którego bezpiecznika mam się podłączyć? (mowa o B6 a nie B8 ;) )

Czyli podgrzewane są także w lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiske bezpiecznikow masz na bocznej obudowie deski rozdzielczej :) w B6 tez rezałem podgrzewane dysze ;)

Były jakies roznice w rocznikach :) Ale pewnie nr 3 bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie mam bezpieczniki.

Fabrycznie też jest pod stacyjkę i grzeją też w lato? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloyzlem jedna dysze na prawa strone i powiem przy predkosciach od 170 jest kiepsko z tym rozpylaniem wtedy ori strumieniowe jakos lepiej daja rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież używamy częściej w mieście, gdzie mamy duże natężenie ruchu i każdy przejazd ciężarówki wymusza nam oczyszczenie szyby, szczególnie teraz gdy jest taka pogoda. a jeśli tutaj spryskiwacz daje radę, to uważam wymianę za opłacalną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na miasto jest super i polowa mniej plynu idzie to fakt ale jak sie wpitolisz na autostradzie za auto a jest mokra jedznia to takiego syfu na szybie ciezko zmyc trzeba zwolnic do 130 zmyc i rura :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założone od dwóch tygodni też wyciąłem otwór i podkręciłem regulacją na samą górę do oporu ale pryskają wedle mnie za nisko tzn.na dolną część piór gdy pracują,a o pryskaniu na dach to nie ma mowy jak wy to robicie? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie plastik zalozyles z drugiej strony normalnie ma byc z tylu a czyli od strony lamp a nie od szyby jesli dobrze pokreciles to musi byc ok chyba ze wyciales z drugiej strony albo przestawiles w druga strone bo innej mozliwosci nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąłem na pewno dobrze bo tam nie ma innej możliwości,gdy podkręcałem to się podniosły w te otwory wycięte na samą górę do oporu, hmm jutro sprawdzę jeszcze te plastiki ale o ile pamiętam to są na dole jak maska jest podniesiona :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________no fakt plastiki odwrotnie założone po przełożeniu pryskają jak powinny wyżej, ech ten pośpiech :wallbash:dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...