Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi


Raftik

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO kiedy będziesz u Raftika to po drodze odwiedź Głogów tutaj drogi trochę lepsze :wink4:

Spoko nie ma sprawy jak coś to dam znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co to chyba jednak jest jakieś uczucie :naughty: hi hi do blaszaka COOO, że tyle kasy się w niego ładuje żeby tylko ładnie wyglądał.

Nie zarzekam się, że to napewno ostatni mod był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny MOD jak dla mnie dość poważny "Sekwencyjna instalacja LPG", przy obecnych cenach PB byłem zmuszony jeszcze zainwestować ale po montażu mam bardzo pozytywne odczucia - nie odczuwam żadnej różnicy czy jadę na PB czy na LPG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem ale nie jeżdżę niewiadomo jak dużo żeby inwestować teraz w LPG, mogłem ładować od razu po zakupie ale wtedy o tym nawet nie myślałem....

ile Cię wyniosła ta zabawa jeśli można wiedzieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem ale nie jeżdżę niewiadomo jak dużo żeby inwestować teraz w LPG, mogłem ładować od razu po zakupie ale wtedy o tym nawet nie myślałem....

ile Cię wyniosła ta zabawa jeśli można wiedzieć ??

2400 zł kolego i policzyłem, że po 12 miechach powinien się zamortyzować. Zobaczymy jak będzie.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________No i doszedł jeszcze jeden mały ale jak istotny dodatek na klapie bagażnika - fotki w pierwszym poście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mogłem się powstrzymać, kupiłem na Allegro czujniki cofania "Parktronic" oczywiście nieoryginalny ale działa i spełnia swoją funkcję.

Fotka dodana do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mod tylko szkoda, że te czujniki nie komponują się lepiej w tej dokładce, co masz we wnętrzu jakiś głośniczek czy wyświetlacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniczek "buzer" i przyklejony do światła stop pod szyba tylną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaj relacje na temat tego hida jak to bedzie swieci, tez sie przymierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaj relacje na temat tego hida jak to bedzie swieci, tez sie przymierzam

No powiem ze hid świeci bardzo dobrze. Wziąłem żarniki 4300K więc światło nie jest mocno niebieskie czego właśnie chciałem uniknąć. Same przetwornice slim sa tak małe ze zmieściły się bez problemu do środka lamp i na zewnątrz nie ma śladu hidów. Zdecydowałem się na hid tylko z ciekawości i posiadania lamp soczewkowych, w życiu bym ich nie założył do zwykłych kloszy. A i tak mam mieszane uczucia z racji legalności tego typu oświetlenia i nie wiem czy nie zdemontuje ich i nie kupię porządnych żarówek H7.

Wysłane z Tapatalk Pro (SGS2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiles te hidy na allegro? daj link

A nie chcesz kolego odkupić tych Hidów odemnie ? oczywiście taniej niż na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiles te hidy na allegro? daj link

A nie chcesz kolego odkupić tych Hidów odemnie ? oczywiście taniej niż na aukcji.

Czemu sprzedajesz? Pokaż foto jak swiecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...