Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik pierwsza klasa :kox: Musimy koniecznie ustalić jakieś "ciepłe" miejsce na zimę i możemy ruszać ze spocikami :wink:

A no w porządeczku było, jeszcze brakowało kilku chłopaków z poprzednich spotów, trzeba trzeba coś ogarnąć i może z raz wybrać się gdzieś w jakieś ciepłe miejsce bez kluczyków i sieknąć po browarku. Poproszę cennik oponek na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie w Lublinie zakupie cb-radio i antenę w przystępnej cenie i wystroja mi taki zestawik? Jakie radio polecacie żeby nie męczyło ucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Lublinie zakupie cb-radio i antenę w przystępnej cenie i wystroja mi taki zestawik? Jakie radio polecacie żeby nie męczyło ucha?

szukaj przez allegro najtańszych tylko wybierz Lublin, często sklepy się ogłaszają. Kiedyś był dość spoko sklepik w Olimpie, ale teraz nie wiem... Jak znajdziesz coś przez allegro to pytaj czy Ci zestroją to do kupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże na Młyńskiej jest człowiek który ma sklep z takimi rzeczami i robi to tak jak sie należy. Mój wujek u niego wszystko robi navi, cb, radyjka itp. i odrazy stroja wszystko :)

Panowie a gdzie moge kupic materiał na podsufitke zeby okleic na nowo ??? i jaki klej polecacie ?? bo niestety ale opadła :/ dobrze ze szyber jest to troche trzyma :D a ze samochod bedzie stał u malarza teraz okolo 2 tyg:( to troszke sie popracuje nad nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem material w necie trend tj czy cos takiego czarny podklejony gabeczka a kleje tez maja zabraklo mi to kleilem polimerowym.czy jakos tak wiaderko za 12zl I nie przesiakal :) wyszlo fajnie bo I plastkiki jasne na bokach obkleilem teraz wszystko czarny srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie moge kupic materiał na podsufitke zeby okleic na nowo ??? i jaki klej polecacie ?? bo niestety ale opadła :/ dobrze ze szyber jest to troche trzyma :D a ze samochod bedzie stał u malarza teraz okolo 2 tyg:( to troszke sie popracuje nad nim :)

Witam, ja jak w poprzednim aucie szalałem z tapicerką to kupowałem materiały w Lublinie na Zemborzyckiej, jak znajdę dokładnie adres to podam, ale mają wszystko, ceny ok, także mogę polecić.

Już wiem Zemborzycka 30a firma KATEX.lublin zemborzycka 30a - Mapy Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za info :) a jeszcze tak sie z orientować jak to cenowo sie przedstawia ??

Kolego Gelooo a słupki wszystkie okleiłes ??? czy malowałeś coś ??? bo myslałęm nad czarnym środkiem bo ładnie wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki obklejasz, malujesz elementy plastikowe.

Czarny środek wyglada ładnie ale wymaga dużo cierpliwości i dokładności:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie stoi i nie sprawdza czy wjedziesz z LPG ale weźcie pod uwagę że teraz jest płatny parking pod plazą. Za free mają tylko chyba klienci cinema city i fantazy parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawmy sie w ten piatek tak jak ostatnio na parkingu podziemnym pod orkana i obgadamy gdzie bedzie Nasze miejsce spotkan ;) Moze nie bedzie tak zimno ;)

To chyba najlepsza opcja będzie. Na spociku ustalimy sobie nowe miejsce zimowych spotkań i będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki panowie za info :) narazie podsufitka zostanie stara bo nie mam niestety kiedy tego zrobić żeby stanac i zrobić:( ale kiedys bedzie napewno czarna:)

A takie pytanie :) mam okazje kupic komplet hamulcy przód (tarcze 288x25 zaciski jarzma ) od audi a6 c4 przerabial ktos to kiedys patrząc po Etka to numery jarzma sa te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...