Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam dokładnie to, co na poniższym filmiku. Czy to może być uwalony zbiornik płynu wspomagania? Podobno jest tam jakieś sitko, które tłumi powrót płynu do zbiornika i zapobiega zapowietrzaniu układu.

Miłej integracji jutro :-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie słyszałem że jutro cały dzień jakieś mecze na arenie więc może być ciężko z parkingiem i spotem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też. Ale to nie Euro 2012 :) Pusto na stadionie :wink:

11540828_1001270083226125_31132173379368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest tyle miejsca, że się pomieścicie

ja pewnie się nie zjawię bo już po raz kolejny organizatorzy przekładają termin finału jutro na Arenie, teraz zmienili godzinę na 17:45

btw dziś było tak ciepło, ze znalazłem tylko siły na spłukanie z kurzu i wytarcie, następnie chłodziłem się piwkiem :D

nattys jak widać się trzyma, z premedytacją położyłem na white diamond, look kosztem trwałości

b6034b0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja pewnie się nie zjawię bo już po raz kolejny organizatorzy przekładają termin finału jutro na Arenie, teraz zmienili godzinę na 17:45

Tylko zaparkuj auto w sektorze F :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :D

muszę jutro na stadionie odnaleźć taki sektor F bo się upiekę w tym słońcu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić.

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić.

wysłane z Commodore 64

Tylko po prsytrzykaniu kluczyka. Zmiana kodowania zalatwi sprawe. Jesli chcesz aby zamknęły sie bez trzymania guzika to zewnętrzny moduł musisz wsadzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jakis mam musze odnalesc xMarcin95x wezmie brykiet można jutro złożyć sie po 5zl na kiełbase chlep czy inne akcesoria;)

Lucjan napisalem w innym dziale odpisalem. Jutro jak bedziesz mozemy pokombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę coś dokupić. Po przytrzymaniu dziala lecz moja zona nie zawsze pamięta że zostawiła otwarte okna a później stoi otwarty

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jakis mam musze odnalesc xMarcin95x wezmie brykiet można jutro złożyć sie po 5zl na kiełbase chlep czy inne akcesoria;)

Lucjan napisalem w innym dziale odpisalem. Jutro jak bedziesz mozemy pokombinować

oj chyba nici z tego jutrzejszego grillowania bo coś mały odzew :drunk:

Fakt faktem :JC_fan: jest gorąco.

Może jutro się na spocie dogadamy się i wspólnie ustalimy jakiś termin i fajną miejscówkę. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jakis mam musze odnalesc xMarcin95x wezmie brykiet można jutro złożyć sie po 5zl na kiełbase chlep czy inne akcesoria;)

Lucjan napisalem w innym dziale odpisalem. Jutro jak bedziesz mozemy pokombinować

oj chyba nici z tego jutrzejszego grillowania bo coś mały odzew :drunk:

Fakt faktem :JC_fan: jest gorąco.

Może jutro się na spocie dogadamy się i wspólnie ustalimy jakiś termin i fajną miejscówkę. B)

Jak coś to do mnie można na zmrożoną wódeczke ;) gorzej z grillem bo mieszkam w bloku, ale gdyby ktoś był chętny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można pojechać grupa nad zalew i tam jest miejsce na grila ja jestem za A co do wodeczki to ja kierowca więc tylko soczek

Panowie, mam dokładnie to, co na poniższym filmiku. Czy to może być uwalony zbiornik płynu wspomagania? Podobno jest tam jakieś sitko, które tłumi powrót płynu do zbiornika i zapobiega zapowietrzaniu układu.

Miłej integracji jutro :-)

Pozdr.

całkiem możliwe ja ostatni robiłem coś podobnego w peugeot

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-4-2-monual-okazja-ID6y6tTD.htmlwidzieliście taką okazje

Edytowane przez pawel212333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Audi S4 4.2 Monual OKAZJA - OTOMOTOwidzieliście taką okazje

Nie wierzę w takie okazje :)


panowie wybieracie sie dziś czy za gorąco ?

A co to za pytanie :decayed: Ostatnio było +33*C na spocie i żyjemy. Na naszym sektorze jest cień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedź hugo ja też ale korci minie i chyba lukne na nią co to jest


biorę aparat na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamierzam sie zjawić

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...