Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dawać foty ze spota :-)

Ja bez auta i po pracy, także dziś odpuściłem, ale podrzucam coś na poprawę humoruhttp://otomoto.pl/oferta/renault-laguna-2fl-2005r-2-2dci-150km-tuning-full-opcja-initiale-paris-ID6y9SJt.html#62c744c23a

Tylko wtedy na sektor F nie przyjeżdżaj :D

Kolego z b6 bex SLINE mówiłeś coś o prawdopodobnej sprzedaży Lenona 1.8t - kumpel szuka takiego, więc jeśli rozważasz jego sprzedaż, daj znać :)

Temat sprzedaży jak najbardziej aktualny. Mogę podesłać jakieś fotki, ewentualnie zapraszam na oględziny i test.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie zregeneruję pompo wtryskiwacze 1.9tdi 115 w miarę tanio i dobrze w lubelskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie zregeneruję pompo wtryskiwacze 1.9tdi 115 w miarę tanio i dobrze w lubelskim???

kolega robil w DIESELTECHNIKA dwa lata jezdzi i narazie bez problemu. koszt ~400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doradźcie u kogo mogę skasować check engine i wyłączyć EGR programowo (wczoraj zaślepiałem mechanicznie) ?

U Daron7 ogarniesz bez problemu w dobrej kasie. Jak coś mogę Ci dać nr.


Siema mam pytanie czy ktoś będzie miał kabel do odczytania pinu imo i dodania pilota ??

Jak jeszcze nie ogarnąłeś to mogę Ci poczytać PIN. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebi już kupione jutro odbieram teraz trzeba założyć i simnigac ☺

gdzie zregeneruję pompo wtryskiwacze 1.9tdi 115 w miarę tanio i dobrze w lubelskim???

siema i jak byłeś na sumach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie u kogo mogę skasować check engine i wyłączyć EGR programowo (wczoraj zaślepiałem mechanicznie) ?

U Daron7 ogarniesz bez problemu w dobrej kasie. Jak coś mogę Ci dać nr.

Siema mam pytanie czy ktoś będzie miał kabel do odczytania pinu imo i dodania pilota ??

Jak jeszcze nie ogarnąłeś to mogę Ci poczytać PIN. :D

No właśnie nie mam 2 gotowe piloty z grotami i nowymi pestkami tylko kodowanie z Lublina jesteś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie nie mam 2 gotowe piloty z grotami i nowymi pestkami tylko kodowanie z Lublina jesteś ??

Poniekąd tak. Pochodzę z okolic Lublina, obecnie mieszkam we wschodniej części województwa, ale na stałe mam zamiar się osiedlić pod LU i często jestem na terenie. :D

Jak chcesz to mogę Ci ogarnąć PIN i zakodować klucze. W przyszłym tygodniu będę w LU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema i jak byłeś na sumach

byłem byłem. parę razy na zbiorniku majdan sopocki na roztoczu, ale wyniki mizerne bo tylko dwa wąsacze takie do 80cm. na wisłę nawet nie jechałem bo jak wiadomo ledwo płynie. na krynicach miałem najlepsze połowy karp 9kg i sum 100cm(oczywiście wróciły do wody).

a i na zemborzycach byłem parę razy to sandacze złowiłem zamiast suma;d

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie u kogo mogę skasować check engine i wyłączyć EGR programowo (wczoraj zaślepiałem mechanicznie) ?

U Daron7 ogarniesz bez problemu w dobrej kasie. Jak coś mogę Ci dać nr.

Siema mam pytanie czy ktoś będzie miał kabel do odczytania pinu imo i dodania pilota ??

Jak jeszcze nie ogarnąłeś to mogę Ci poczytać PIN. :D

Dzięki, ale już zdecydowałem się podjechać do ProChip do Nałęczowa - przy okazji ogarniają mi parę tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki, ale już zdecydowałem się podjechać do ProChip do Nałęczowa - przy okazji ogarniają mi parę tematów

Twój wybór. :) Nie znam roboty ProChipu to się nie wypowiadam. Daron7 robi "cuda" odnośnie chiptuningu i tego co z nim związane. Co najważniejsze jak na razie jest chyba najtańszy w województwie, AME też ma dobre ceny. Z tego co wiem ProChip ceni się wyżej za usługi na takim samym poziomie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pojechali pod zamek oglądać Lambo :grin:

10277215_738760432894532_375107706729882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Panowie szukam opon na zimę,macie gdzieś w okolicach lublina sklepy,wulkanizacje gdzie mogę w miaro tanio kupic oponki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...