Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat licznika zamkniety, kupilem na szrocie sam wskaznik za 20 zeta i wymienilem. Na szczescie wszystko ok i nie musze dalej szukac

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć.

Temat bicia kół wyjaśniony. Na szczęście to nie żona skrzywiła felgi a dystanse, które miałem zamontowane z tyłu. Nie zrobiłem na nich nawet 300km a rozleciały się. Także ja wyleczyłem się z pierścieni dystansujących. Nie polecam też firmy, od której to kupiłem. Dystanse rozpadły się w miejscu gdzie materiał był najcieńszy, odpadł pierścień centrujący. Grubość materiału w tym miejscu to ok. 1mm także nie dziwię się, że się rozpadło. Materiał z jakiego był zrobiony dystans to coś a'la aluminium. Gdyby to były dystanse zrobione ze stali to coś takiego napewno by nie miało miejsca. Także nie kupujcie tanich dystansów bo wpadniecie jak ja. A firma, która je sprzedaje to: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38369774

20150928_135225_resized.jpg

20150928_135242_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z lubellaków potrzebuje oleju Liqui Moly TopTec 5W40 4100 - mam świeżo zakupione 6l (5+1) od oficjalnego dystrubutora, zanim odeślę mogę sprzedać :-) Sam jednak wlewam Motula.

Cena 150zł za 6l, odbiór w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse 1cm?

Tak

gdzie bys nie kupil dystansy 1cm z centrowaniem kazde sie beda kruszyc... Najmniejszy z centrowaniem to chyba 13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki A6 3.0TDi w quattro z 2008 roku w S-line kombi czarne do kupienia- brat sprzedaje wycmokane -2 kpl kół wszystko na alusach, 2kpl dywaników, relingi pod boksa no jednym słowem lalka( zaznaczam że też jest maniakiem OOOO i jest drugim właścicielem) jakby kto pytał Was czy kolegów to miejcie na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki A6 3.0TDi w quattro z 2008 roku w S-line kombi czarne do kupienia- brat sprzedaje wycmokane -2 kpl kół wszystko na alusach, 2kpl dywaników, relingi pod boksa no jednym słowem lalka( zaznaczam że też jest maniakiem OOOO i jest drugim właścicielem) jakby kto pytał Was czy kolegów to miejcie na uwadze.

Tazman zgłoś się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakiegoś speca do którego bez obaw będę mógł oddać mojego srebrzaka na wymianę magla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o sprawdzone miejsce gdize ktoś z was już coś robił, bo gdzie są takie miejsca to ja wieem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o sprawdzone miejsce gdize ktoś z was już coś robił, bo gdzie są takie miejsca to ja wieem ;)

Moj mechanik mi polecal ten serwis bo zostawial ta magle klientow i nie bylo zadnych problemow. Tez mialem skorzystac z ich uslug ale ja zmienilem magla na ten z servotronikiem a swoj magiel wlasnie tam sprzedalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy ktoś z kolegów z lubelskiego ma BNS i posiada płytę z navi potrzebuje na chwile tylko do zmiany języka na angielski

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem wczoraj znajome srebrne kombii 2.0 pod Szpitalem MSW ;)

Prawie codziennie tam stoi. Bylo sie odezwac na pogaduche Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mechanik mi polecal ten serwis bo zostawial ta magle klientow i nie bylo zadnych problemow. Tez mialem skorzystac z ich uslug ale ja zmienilem magla na ten z servotronikiem a swoj magiel wlasnie tam sprzedalem

Właśnie ja zamierzam zrobić to samo i nie chodzi mi o regeneracje maglownicy, a samą jej wymianę na magiel z servotronikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licza sobie za ta usluge 250 zl. Ja to robilem za 150 zl

Wiec daj namiary na ten warsztat gdzie wymienili Ci to za 150 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...