Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czyli chętnych jak zawsze sporo, ale jeśli miałby to być spot "grubszy" choćby w Nałęczowie to ktoś z wystarczającą ilością wolnego czasu musiałby się zająć organizacją. Jeśli mniejsza impreza to ktoś z żyłką przywódcy proponuje miejsce i termin i wtedy może coś wypali, bo tak to...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Następny czwartek g.19 w Bidzie:hi:zaraz za zjazdem z obwodnicy LU:whistling: jest parking jest żarło tylko jest tłoczno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to w sumie obojetne moze byc i naleczow ale nie ukrywam ze najlepiej lublin by pasowal. Moze na parkingu pod Olimpem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny czwartek g.19 w Bidzie:hi:zaraz za zjazdem z obwodnicy LU:whistling: jest parking jest żarło tylko jest tłoczno...

pasuje:drinks:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

mi to w sumie obojetne moze byc i naleczow ale nie ukrywam ze najlepiej lublin by pasowal. Moze na parkingu pod Olimpem?

w połowie drogi więcej nas będzie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w połowie drogi" to takie nie okreslone, bo jedni jadą od wschodu inni od zachodu, tu trzeba konkretne miejsce rzucać w pobliżu lublina co by "lublin" też musiał spalić kilometry na baku:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w połowie drogi" to takie nie okreslone, bo jedni jadą od wschodu inni od zachodu, tu trzeba konkretne miejsce rzucać w pobliżu lublina co by "lublin" też musiał spalić kilometry na baku:wink::decayed:

dokładnie, kiedyś już robiliśmy spota pod Bidą, no ale ktoś tam się nabijał że to " w połowie drogi" :whistling: ale widać mu teraz pasuje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inni z południa i mają najwięcej do przejechania, ale nie kilometry chodzi, po za tym mają drugą zmianę i lipton:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inni z południa i mają najwięcej do przejechania, ale nie kilometry chodzi, po za tym mają drugą zmianę i lipton:kwasny:

bierz wolne i Rafała i w drogę:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Tam czasem nie ma miejsca na jedno auto a co dopiero na spot.

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Dla mnie bez różnicy - może być i Lublin. Nie mam limitu km na spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez obojetne ile km zrobie ale jednak trzeba wybrac jakies sensowne miejsce. Ja zaproponowalem Olimp bo tam napewno bedzie miejsca no chyba ze chcecie sie do bychawy wybrac to mozna na parkingu kolo stadionu zrobic spota z tym ze nie ma oswietlenia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez obojetne ile km zrobie ale jednak trzeba wybrac jakies sensowne miejsce. Ja zaproponowalem Olimp bo tam napewno bedzie miejsca no chyba ze chcecie sie do bychawy wybrac to mozna na parkingu kolo stadionu zrobic spota z tym ze nie ma oswietlenia:grin:

jak ma to być dwa auta na krzyż i w Lublinie to ja odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze jest troche wiecej chetnych wiec mozesz przyjechac przeciez jeszcze nie ustalone czy lublin czy cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisać czy czwartek, czy inny termin i gdzie pasuje.

Dla mnie bez różnicy, byłbym na pewno, jeśli do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko w czwartek niestety... Paput bądź przywodczy i ogarnij spot bo inaczei we 2 bedziemy stac.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko w czwartek niestety... Paput bądź przywodczy i ogarnij spot bo inaczei we 2 bedziemy stac.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

co ja mogę, nie mój region, poza tym w naszym też ze spotami bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...