Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

chlopy czy jest cos co mozna zalozyc na fotele skorzane , bo niestety ale nie mam wentylowanych i kurde w te upaly zaraz mam cale plery mokre :facepalm: sa moze jakies pokrowce czy inne cuda ? wie ktos cos?

Niestety teraz jak kupiłem samochód ze skórą w środku przypomniałem sobie dlaczego zawsze powtarzałem "nigdy skóry". Tyłek i plecy całe mokre. W sumie jak klima dobrze chłodzi da się wytrzymać ale faktycznie jest problem. ALe ta jasna skóra u mnie była taka ładna:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz juz rozumiem urok pol skory , no ale kurde napewno jest jakies gowno co mozna zalozyc , pamietam kiedys ojciec mial taka mate z koralkami , to bylo w innym celu jakis masazy chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koraliki jak w polonezie by wesoło wyglądało. No u mnie na jasnej skórze jeszcze tragedii nie ma a Ty masz jaką? Ja z czarną skóra bym nie kupił bo to nawet moja jest gorąca jak się wsiada a co musi byc na czarnej:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tak robię:decayed: zdjęcie z mini deal-spotu z pablo15005 miło było poznać i do następnego:wink:

07072013509z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tak robię:decayed: zdjęcie z mini deal-spotu z pablo15005 miło było poznać i do następnego:wink:

http://s21.postimg.org/eckpwg8r7/07072013509z.jpg

Mi również było miło poznać, pogadać :wink: Dzięki i trzeba zrobić jakiegoś spota w niedługim czasie w większym gronie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: dlatego wolę ładny fotel w jasnym materiale :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno nabyłem A4 chciałbym je gdzieś porządnie sprawdzić, tz ocenić stan silnika, skrzyni biegów, dyferencjału.....i dokonać ewentualnych napraw. Moglibyście mi polecić jakieś konkretne miejsce gdzie zrobią mi porządna diagnostykę w Lublinie lub okolicy ??? Szukam miejsca w którym nie będę się bał zostawić Audicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę przyjechać na dniach do waszych rejonów po samochód. Nie chcę zrobić pół polski a okaże się zwłok czy podjechał by ktoś obejrzeć a4 1.8T z lublina? :decayed: Odwdzięczę się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczajcie motyw, chcialem kupic corce takie fajne spioszki audi , napisalem do aso w lublinie czy mozna u nich kupic ewentualnie zamowic. Otrzymalem info ze tak mozna zamowic jednak przesylka bedzie z niemiec wiec trzeba czekac ok 2 tygodni i wplacic zaliczke. Jako ze mi sie nie palilo to wplacilem zaliczke 01 lipca i czekam. Po trzech tygodniach dzwonie i pytam kuzwa co z moim zamowieniem. Facet ze jeszcze nie ma i sie dowie czemu tak dlugo i ze oddzwoni. Po 5 dniach dzwoni debil i mowi ze nie ma i nie bedzie i ze zaprasza po odbior zaliczki. To ja mu mowie niech przeleja jak ja przelalem. To on ze sie zapyta ksiegowosci , no i dzwoni i mowi ze mozemy tak zrobic ale on musi wyslac mi fakture korekte ktora ja musze podpisac i im odeslac. No k**wa mac wyobrazacie sobie? Niedosc ze bierze zaliczke za towar ktorego nie ma to jeszcze kaze mi jechac w sumie z 15 km po zwrot kasy lub latac po pocztach i wysylac faktury. Zastanawiam sie czy tam nie pojechac i nie zrobic takiego rozpierdolu ze szok. Jak mozna tak walic w c**ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczajcie motyw, chcialem kupic corce takie fajne spioszki audi , napisalem do aso w lublinie czy mozna u nich kupic ewentualnie zamowic. Otrzymalem info ze tak mozna zamowic jednak przesylka bedzie z niemiec wiec trzeba czekac ok 2 tygodni i wplacic zaliczke. Jako ze mi sie nie palilo to wplacilem zaliczke 01 lipca i czekam. Po trzech tygodniach dzwonie i pytam kuzwa co z moim zamowieniem. Facet ze jeszcze nie ma i sie dowie czemu tak dlugo i ze oddzwoni. Po 5 dniach dzwoni debil i mowi ze nie ma i nie bedzie i ze zaprasza po odbior zaliczki. To ja mu mowie niech przeleja jak ja przelalem. To on ze sie zapyta ksiegowosci , no i dzwoni i mowi ze mozemy tak zrobic ale on musi wyslac mi fakture korekte ktora ja musze podpisac i im odeslac. No k**wa mac wyobrazacie sobie? Niedosc ze bierze zaliczke za towar ktorego nie ma to jeszcze kaze mi jechac w sumie z 15 km po zwrot kasy lub latac po pocztach i wysylac faktury. Zastanawiam sie czy tam nie pojechac i nie zrobic takiego rozpierdolu ze szok. Jak mozna tak walic w c**ja?

Echhh te ASO. Niby biąra za te same częsci 2 razy drożej niż gdzie indziej bo to autoryzowany serwis a tak naprawde ludzie tam pracujący to niekiedy gorsze patałachy niż pan Kaziu co naprawia w stodole :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jest mała sprawa. Potrzebuję, aby ktoś obejrzał mi A4 B5 w Lubartowie, bo mam 500km w jedną stronę, a ostatnio zaliczyłem wtopę i trochę się obawiam :D

Link do auta: Audi A4 B5 1999r 2.8 Quattro 193 KM LPG (3407519096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakaś dobra flaszeczka oczywiście będzie ;) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jest mała sprawa. Potrzebuję, aby ktoś obejrzał mi A4 B5 w Lubartowie, bo mam 500km w jedną stronę, a ostatnio zaliczyłem wtopę i trochę się obawiam :D

Link do auta: Audi A4 B5 1999r 2.8 Quattro 193 KM LPG (3407519096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakaś dobra flaszeczka oczywiście będzie ;) pozdro!

auto forumowe kickera:decayed:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

ogladalim 1 raz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Lublin,jestem tu nowy, możecie polecić mi jakiś dobry warsztat w którym dłubiecie swoje fury, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Lublin,jestem tu nowy, możecie polecić mi jakiś dobry warsztat w którym dłubiecie swoje fury, pozdrawiam

Zależy co trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fis-em nie pokazuje mi spalania chwilowego ani sredniego. moge przelaczac miedzy 1 a 2 komputerem przycisk reset dziala bo moge skasowac czas jazdy. po odlaczeniu aku i podlaczeniu go ponownie dystans kilometrow do przejechania zmienia sie z 2000 na np. 270 i bardzo szybko idzie w gore tzn do 2000 i tak zostaje bez wzgledu na tankowania a spalanie z 10l po przejechaniu paru kilometrow wskakuje na 0l. na vag nie pokazuje zadnych bledow jedyny blad jaki pokazuje to zwarcie na poduszce silnika. nie wiem czy fis wczesniej(przed tym zwarciem) pokazywa prawidlowo poniewaz auto mam od niedawna. czytalem na forum ze mozna wejsc w menu fis-a dzieki pokretlu i przyciskowi umieszczonym w tunelu srodkowym kolo hamulca recznego ale ja tego nie posiadam gdyz mam w panelu glownym duza nawigacje i nie wiem czy jest mozliwosc wejscia w menu. prosze o pomoc. z gory dzieki za pomoc.Podaje numer vin WAUZZZ8E02A192886 i nr licznika ktory mam zamontowany 8E0920930J moze to komus sie przyda i podpowie mi jak mam ten licznik zakodowac. moze ktos ma namiary na dbrego fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...