Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że avant ale reszta wypas:slina:

też bym wolał sedana ale że będę tatą to i wiekszy bagażnik będzie potrzebny:wink:

gratuluję, że zostaniesz tatą i A6 również :wink:

:drinks: dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sobote wymienialem sobie olej w moscie i przy okazji uszczelniacze ale zeby bylo smieszniej korek wlewowy sie obrobił i musiałem wyjac wszystko na zewnatrz :D no i sie okazało ze środkowy tłumik jest zaje..ście ciężki :/ wiec pomyslałem ze ona tam jest zbędny :D I myślałem na jakaś rurka zeby tam wstawić :) robil ktos coś takiego kiedys ???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote wymienialem sobie olej w moscie i przy okazji uszczelniacze ale zeby bylo smieszniej korek wlewowy sie obrobił i musiałem wyjac wszystko na zewnatrz :D no i sie okazało ze środkowy tłumik jest zaje..ście ciężki :/ wiec pomyslałem ze ona tam jest zbędny :D I myślałem na jakaś rurka zeby tam wstawić :) robil ktos coś takiego kiedys ???:)

ja u siebie w 1.8 zamiast kata mialem rurke i od 2-2.5 tys obrotow byl taki rezonans metaliczny :facepalm: wsadzona strumienica i problem znikl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no to u mnie kat jest i to w super stanie :):):) tylko u mnie jest Q i za katem a przed mostem jest za***isty tłumik i potem ejst końcowy :) i myslałem zeby wy***ac ten przed ostatni i wstawic rurke :) tylko własnie boje sie o rezonans ten :/

---------- Post dopisany 09-03-2013 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 21:53 ----------

Takie pytanie czy jak felgi aluminiowe pociągne SCANSOLem i potem gorącą wodą pod duzym Cisnieniem to obłażąca farba zejdzie ? czy bede musial tak czy tak czyścić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, szpachelka i jedziesz.

Jeśli chcesz je polerować to zdzieranie farby jest przyjemne w porównaniu z tym co czeka Cię później:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeżdżę BMW czy A3. A4 stoi i czeka na koniec zimy:wink:

Nie mam już tak dużo czasu na forum jak kiedyś.

Mam nadzieję, że na wiosnę ogarnie się jakiś spot nad zalewem jak 2 lata temu, będzie szansa normalnie pogadać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się cieplej zrobi to mam nadzieje się coś uda zorganizować. Ja sie dalej bujam A4 a A6 czeka na zmiane termostatu:kwasny: Nie bardzo chce jeździć z niedogrzanym silnikiem.

PS.

Dajcie koledzy namiary na jakiegoś zaufanego mechanika w lublinie który ogarnie mi termostat w 2.5TDI V6. TTylko kogos u kogo byliście i w miare mozliwości nie zedrze ze mnie skóry za robociznę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie myślcie o tym spociku :wink:

:naughty:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

my już dzisiaj pierwszego zaliczyliśmy, ale zimno było na masę:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się cieplej zrobi to mam nadzieje się coś uda zorganizować. Ja sie dalej bujam A4 a A6 czeka na zmiane termostatu:kwasny: Nie bardzo chce jeździć z niedogrzanym silnikiem.

PS.

Dajcie koledzy namiary na jakiegoś zaufanego mechanika w lublinie który ogarnie mi termostat w 2.5TDI V6. TTylko kogos u kogo byliście i w miare mozliwości nie zedrze ze mnie skóry za robociznę:wink:

Kolego masz tutaj numer do mechanika 502448163 (Lublin ul. Abramowicka 229) ogarnie Ci wszystko co tylko chcesz w 2.5 TDI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy był już ktoś z was na aukcji serwisowej wymiany cewek zapłonowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to różnie ja w a4 przez 3 lata nie miałem problemu a teraz w vw już drugi raz w ciągu pół roku wymieniałem cewkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkraczyło mi się audi słychać dudnienie z filtra bardzo głośne a na większych obrotach zawory klekocze chciałem zapytać czy dostane w gdzieś szklanki i jaka mniej więcej cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz kupować tu na miejscu gdzies w lublinie? jak wysyłkowo to odezwij się do TOM77 powinien Ci coś w dobrej cenie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...