Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

te dodatkowe programy to syf i przeszkadzacze. Ja każdemu jak przeinstalowywałem system to wgrywałem czysty system i mina ludzi bezcenna :shock3: "on może byc tak szybki?"

Dlatego śmiało instaluj i będziesz zadowolony z czystego systemu bez ACERowego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te dodatkowe programy to syf i przeszkadzacze. Ja każdemu jak przeinstalowywałem system to wgrywałem czysty system i mina ludzi bezcenna :shock3: "on może byc tak szybki?"

Dlatego śmiało instaluj i będziesz zadowolony z czystego systemu bez ACERowego badziewia.

Ty Ty Ty misiu będę miał romans do Ciebie :wink: reszta na PW

A tak poza tym zdrowych, radosnych i wesołego karpia robaczki klubowe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Acer jak i większość producentów ma ukrytą partycję recovery, najpierw radzę sobie zgrać obraz zanim zaczniesz coś dłubać na HDD, żebyś się później w razie "W" nie obudził.... Acerowe dodatki da się bez problemu powyłączać. Na początek zrób sobie recovery,Lewy ALT+ Prawy ALT+F10. Gwarancji na system nie masz także tym się nie przejmuj. W razie co służę pomocą.

Wesołych, radosnych, spokojnych Świąt dla Wszystkich Klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak umnie coś jest nie tak bo chcąc uruchomić gpedit.msc czy tez uzyc tego skrótu alt/ alt/ f10 nie dział mi nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również by odpowiadało tak jak pisał moreno27. Bo z jednego miejsca byśmy startowali. Chyba że zorganizujemy Kraśnickie zlociki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny spot w Lublinie:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/lubelskie-21-final-wosp-serduszko-audi-vw-plac-zamkowy-lublin-13-01-2013-a-255438/

Obecność obowiązkowa :wink: zawita kilka osób które zazwyczaj w Lublinie nie przebywają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNSET.jpg

panowie spotkał ktoś już tego busa ITD w Lublinie?

Zrobił już komuś fotkę?

Wiecie może z jakiej odległości to badziewie może zrobić zdjęcie?

Z tyłu na dachu ma pierdzielony 2 kamery.

Nie wiem czy go za szybko nie dogoniłem dziś na JPII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu wygląda jak zwykły bus oklejony na biało chociaż poza tym cały zielony

z tyłu 2 kamery na dachu nie wiem po co pasek niezaklejony na tylnej szybie i z przodu kamera i komp na desce rozdzielczej - specjalnie go wyprzedziłem później żeby oblukać

nic zobaczę czy przyjdzie jakiś mandat bo mogłem mieć ze 30km za dużo jak byłem ze 300m za nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te busy stoją na diamentowej pod Mega meble na weekendzie, i to jakieś służby cywilne z tego co pamiętam, i zdjęć osobówkom raczej nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i każdy samochód w tym kraju będzie miał przypisanego "szpiega" który będzie wszędzie za nami jeździł jak rzep w psim ogonie i non stop nas kręcił i każde najdrobniejsze wykroczenie będzie odnotowane :decayed:

Trza se helikopter kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten busik raczej nic nie robi bo tyle razy co go wyprzedzałem dość żwawo to już bym mógł album rodzinny z fotek założyć.

Kto wie czy za miesiąc lub dwa nie założysz :decayed: podobno foteczki mogą przyjść nawet po pół roku - do roku czasu albo i więcej... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czytałem że bardzo szybko wysyłąją listy gończe z ITD, wszystko idzie na centralną i do szczęśliwca:facepalm: najgorsze w tym jest to że nawet nie wiesz czy dostąłes fotke bo oni nie muszą powiadamiać o tym że złamałeś prawo... wiec nie gonia zrobią co maja zrobić i biorą kolejnego

Dzisiaj u mnie mondeo z kamerka w grilu grasowało, czekać tylko na desperata który sie wpierdzieli w tych baranów:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki busik stoi praktycznie codziennie na parkingu w konopnicy :D Tylko ze te kamety ma mniejsze na tym dachu :) ale sa dwie;/ i wygladaja jak głowa tego robota z bajki Wall'e :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...