Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

paput a Tobie sie silniki pomyliły w profilu? :polew::polew::polew: czy wozisz 2 gary w bagazniku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

paput a Tobie sie silniki pomyliły w profilu? :polew::polew::polew: czy wozisz 2 gary w bagazniku:grin:

:grin: już w krótce :jerk::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze ze jakbym przyjechal to tez bym nikogo nie zobaczyl... Trzeba wczesniej jakis teramin ustalic zeby wszyscy co beda chetni i sie zadeklaruja swoja obecnosc pojawili sie na sto procent;)

u nas w LPU spoty organizujemy nie jak u Was co piątek, tylko raz na jakiś czas. Kto chciałby się spotkać pisze na forum i ustalamy wspólny pasujący każdemu termin i godzinę. Myślałem kiedyś wpaść do LU na spota, ale Wasze terminy (piątek 19:00) mi nie pasują, bo albo jestem albo jadę do pracy. Pozdrawiam grupę z Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie piątek to dobry termin na spoty, tylko chętnie zmieniłbym godz spotkań na 20 30-21 00, ze względu na odległość jaką mam do LU. Pracę kończę zazwyczaj o 17, ale zanim wrócę do domu i z powrotem przyjadę do LU to jednak 19-ta jest zbyt wczesną porą:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy ktos w lubelskim podejmni sie przekladki silnika 2.5 na 1.9 a A6 C5? A i jeszcze czy gdzies w lubelskim wymienia mi fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach tej przekładki to napisz może do NOSBa :) on to lubi się w takich rzeczach i jest z świętokrzyskiego :) w miarę niedaleko.

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Szukam machera elektronika znawcy nawigacji Tomtom.

Szukam by powiększyć fizycznie pamięć w nawigacji TOMTOM 3rd V3 (512Mb) do np 4GB, tak by mieściła się cała najnowsza mapa Europy.

Także chciałbym aby ten macher wgrał mi taką najnowszą mapę całej Europy, oraz zaktualizował oprogramowanie do jak najnowszej możliwej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wymianę wyświetlacza ?? jeśli masz licznik VDO to mogę to zrobić za 240zł (cena zawiera nowy wyświetlacz + montaż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do NOSBa juz pisalem ale troche to jednak daleko ale jak nikogo blizej nie znajde to pojedzie do niego. A z tym fisem to czego tak drogo? Wie ktos moze gdzie dostac taki wyswietlacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane z tyłu licznika, wyświetlacz 1/2 jest raczej ciężko dostępny. Ja go nie mam, zostaje CI Aceef, oni naprawiają takie wyświetlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wymianę wyświetlacza ?? jeśli masz licznik VDO to mogę to zrobić za 240zł (cena zawiera nowy wyświetlacz + montaż)

hmm a bez wyjmowania zegarów jesteś w stanie określic jaki mam licznik?? bo u mnie FIS też kwalifikuje sie do wymiany, a do lubarotwa daleko nie mam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przygasa czy wypalone linie?

Wypalone linie w aceef - 100zł:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...