Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Darek a nie bedzie lepiej pojechać na lewą stronę parkingu ? tam jest wyjazd na pierwszy poziom i mało kto tam parkuje. a na ostatniom spocie tam się kreciłem i było dużo miejsca i dużo placu zeby stać obok siebie.

Mówisz i masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PAnowie beznadziejny przypadek :/ drukarka epson jakis tam, trzeba resetować pojemniki z tuszem :/ czy ktoś gdzieś w lublinie i okolicach czym takim sie zajmuje ?? bo reseter kupiłem ale to szkoda kasy :( nic nie daje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie coś takiego robia ale podejrzewam że czasami bardziej się opłaci kupić nowa drukarke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak podejrzewam ale chciałem się zapytać być może ktoś, coś, gdzieś może słyszał o czymś taim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tam, będzie dzisiaj kilka osób? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać na Bursztynowej jadąc od Filaretów ciut wcześniej niż kościół to po lewej stronie naprawiają drukarki, może Ci są w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem i chyba nikogo nie było. Poszedłem do Plazy, Olek pojeździł sobie na symulatorze Playstation i wróciłem niedawno do domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! chłopaki potrzebny mi sprawdzony macher który ogarnia hamulce w A4, ja już nie mam siły ciągle wychodzi że zapowietrzone a pobliskie warsztaty nie dają rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nadchodzi zima śnieg i sól na naszych pięknych drogach. Stwierdziłem, że trzeba jakoś auto zabezpieczyć umyć i nawoskować. Z racji, że nie mam czasu i warunków na zrobienie tego samemu postanowiłem skorzystać z myjni ręcznych samochodowych w Lublinie. Jakie polecacie? Korzystał z was ktoś z jakiś które możecie polecić? Mieliście do czynienia z myjnią ręczna SONAX na parkingu pod Olimpem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA POJAZDÓW

MYJNIA SAMOCHODOWA RĘCZNA

PATRONAT SONAX

Zapraszam do korzystania z usług myjni ręcznej w budynku wielopoziomowego parkingu przy ul. Konrada Wallenroda 2i. Myjnia ręczna wykorzystuje wyłącznie kosmetyki samochodowe firmy SONAX.

Dla osób z forumatrakcyjne obniżki, upusty, zniżki, sale, ulgi i rabaty.

W przypadku nawiązania stałej współpracy proponuję atrakcyjne ceny, zaś rozliczenie zbiorcze za dokonaną usługę wystawiamy z końcem miesiąca.

Istnieje możliwość odbioru, oraz dowozu auta do klienta

mapkank.jpg

Ul. Konrada Wallenroda 2i

20-605 Lublin

Godziny otwarcia:

pon- pt: 8.00 - 17.00

sob 9-00 - 15.00

umów się :

Michał Kasperczuk: 518-104-106

Jedz tam do mojego brata i bedziesz zadowolony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! chłopaki potrzebny mi sprawdzony macher który ogarnia hamulce w A4, ja już nie mam siły ciągle wychodzi że zapowietrzone a pobliskie warsztaty nie dają rady :(

może to wina impusatora ABS a nie odpowietrzenia, miałem podobnie, pedał wpada gdy się go źle założy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...