Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy moze ktos wie czy przejscie z win xp na win 7 jest trudne do zrobienia?? Chodzi mi o zachowanie ustawien , maili itp. Czytalem o czyms takim jak migracja ze niby sie da ale w teorii to wszystko sie da :) Robil ktos kiedys cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy moze ktos wie czy przejscie z win xp na win 7 jest trudne do zrobienia?? Chodzi mi o zachowanie ustawien , maili itp. Czytalem o czyms takim jak migracja ze niby sie da ale w teorii to wszystko sie da :) Robil ktos kiedys cos takiego?

najlepiej to nagrać na płyte dane typu zdjecia dokumenty, adresy www po uprzednim zrzuceniu w plik html, kopia skrzynki email, ustawienia drukarek czy sieci i innych urządzeń będziesz musiał zrobic ponownie, ale to przecież tylko kreator:wink: Jelsi chodzi o sieć przez ruter to chyba nie będziesz musiał nic ustawiać, ale dla pewności wejdx sobie na strone konfiguracyjną i porób screeny ustawień, była tez gdzieś możliwosc robienia kopii ustawień sieci

Reszta ustawień programów poleci, bo przeście z win xp to jakis upgrade na podmiane tylko najzwyklejszy format który zaproponuje nowy system, masz jeszcze opcje instalacji bez formatu, ale programy z XP nie będą działały tzn uruchomi je ale system ich nie bedzie widział, czyli w menu kontekstowych nie będzie zintegrowanych dunkcji z danego programu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi dobrze prawi. Nie polecam upgradeów bo nawet jak coś później działa to jakies zwiechy itp.

Pokopiowac co potrzebne, zrobic format i przejść po ludzku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling: już nie :decayed: wiosną chciałem kupić, ale... :facepalm:

eee tam ten juz sie zakochal w swoim CC, zdrajca BTW :grin:

chciałem kupić? chciałem... :whistling: nie chciałeś sprzedać? nie chciałeś... :decayed: a teraz sorry winetu :decayed: a jeśli chodzi o CC vs. B7 to nie zamieniłbym :jerk::decayed: 2 rzeczy mi czasami brakuje w CC quattro i znaczka dobrej marki :decayed: reszta jest :jerk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzi ktos na stok do Chranowa moze ?

Ha w zasadzie to mam ze 20km na stok a szczerze to jeszcze nie byłem, jeśli chodzi Ci o to czy otwarty to jak najbardziej no chyba że już byłeś i pytasz dla zgromadzenia ekipy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylem ale wiem ze otwarty bo na stronie sledze. Myslalem zeby wlasnie zapytac czy nikt sie nie wybiera np. dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytaj, pytaj ja to odpadam od razu bo druga zmiana w robocie, ale powodzonka w zebraniu ekipy:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy orientujecie się w Lublinie nad firmami wymieniającymi szyby? Oprócz Hanesco bo te znam ale mają dośc drogo.

Najlepiej jakas gdzie mają dostęp do uzywanych szyb. Nie będe jeździł długo chyba tym autkiem więc nie będe robił inwestycji w nówkę :decayed:

Potrzebuje zmienic przednia bo pękła od uderzenia wycieraczki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...