Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my sie grupką audiczek zgubilismy w gąszczu tych remontów i nie dotarliśmy na miejsce :wallbash:

  • Odpowiedzi 9,6 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też błądziłem trochę, w końcu jakąś rozkopana drogą powoli ale dojechaliśmy :P

Opublikowano

a to od krochmalnej nie dalo sie wjechac?

Opublikowano

a mnie nie było ale paru chlopaków pod makiem wieczorem widzialem :)

Opublikowano

Na obiad zajechaliśmy :)

Opublikowano

Ja tez bladzilem ale dalem rade :-) wjechalem od krochmalnej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto posiada z Lublina lub okolic 1.8T 150km i zechciałby się gdzieś umówić, żebym mógł podmienić zawór n75 na pare minut? Auto mi czasem muli i podejrzewam właśnie ten zaworek. Vag nic nie mówi, może dlatego, że mam jakiś słaby kabel? W każdym razie jest ktoś kto zechciałby pomóc? :)

Opublikowano

a nie lepiej logi zrobić ?

Opublikowano

a nie lepiej logi zrobić ?

może i lepiej, ale ja nie mam zielonego pośjęcia jak to się robi i nie mam też Lublinie dostępu do vaga :/ A może jest ktoś z vagiem kto to ogarnia i zechciałby poświęcić chwilę czasu? :P Oczywiście jakoś byśmy się dogadali :)

Opublikowano

Jak w lu nie dasz rady to w łęcznej moge ci zrobic logi :-)

Opublikowano

Listopadowy fotospot Low Lublin! - "Jedna zasada - nie ma selekcji, wszyscy są mile widziani" ;)

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano
Listopadowy fotospot Low Lublin! - "Jedna zasada - nie ma selekcji, wszyscy są mile widziani" ;)

jedziemy

tylko abysmy tam trafili nie to co sotatnio

Moze ktos zrobić mapke aktualną dojazdu, albo jakieś zdjecie w którym to miejscu sie tam zjeżdza z głównej trasy?

Opublikowano
Listopadowy fotospot Low Lublin! - "Jedna zasada - nie ma selekcji, wszyscy są mile widziani" ;)

jedziemy

tylko abysmy tam trafili nie to co sotatnio

Moze ktos zrobić mapke aktualną dojazdu, albo jakieś zdjecie w którym to miejscu sie tam zjeżdza z głównej trasy?

Jak coś wieczorem moge ogarnac jakas mapke :)

Opublikowano

ogarnij :hi: bo niechce kolejny raz zjeździć 2h po lublinie :grin:

Opublikowano

bez_tytu_u.jpg

Wrzucam pogladowe foto jak dojechac, jak bedziecie mieli po lewej stronie dworzec pkp to caly czas prosto. Dojedziecie do nowego rozkopanego ronda (na niebiesko), przecinacie prosto. Po lewej będzie rampa schenkera, na przeciwko tego bedzie skret w prawo na arene. W razie czego podbic na pw do mnie podam nr tel i bedziemy sie kontaktowac :hi:

Opublikowano

Wypicuje furke i tez się pojawie

Opublikowano

Też zawitam ale nie swoim. Zawine się z koleszką czarnym mietkiem

Edytowane przez Sławuś

Opublikowano

Udało sie dojechać

10620301_722963244440182_892928069290170

1490779_722963327773507_1645315722964323

10397066_722963414440165_888878183182479

1517770_722963487773491_1451873017953689

10733839_722963584440148_306567217014669

1909245_722963927773447_9153301921869774

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

poszukuje zadbanego audi 80 B4 wie ktos cos moze?

Opublikowano

Mamy jakiegos zaufanego mechanika w Lublinie?

Podpinalem swoja pod kompa, bledow brak a wolne obroty dalej zyja wlasnym zyciem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.