Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

:good: teraz to moze nie predko bo nie bywam w lbn juz :disgust: ale kiedys tam moze jak cos ciekawego bedzie to sie wyskoczy na jakie studentki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co tu się działo... :gwizdanie: normalnie tyle stron natrzaskali i nawet nie zawołali :naughty:

Co do spotów w Lublinie już kilka razy mówiłem... prób było wiele, ale chętnych mało :thumbdown: Co do wizyty ekipy LRY/LPU w Lublinie to szkoda gadać. Nawet jak był spot wojewódzki, albo spot z okazji WOŚPu to nie chciało się w/w ekipie przyjechać :tongue4::thumbdown: A największe problemy z dojazdem do Lublina to miał zawsze Kowi :thumbdown: On nigdy nie może :sick3: A jak ktoś powie że do niego się wpadnie, to zawsze ma czas :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu się działo... :gwizdanie: normalnie tyle stron natrzaskali i nawet nie zawołali :naughty:

Co do spotów w Lublinie już kilka razy mówiłem... prób było wiele, ale chętnych mało :thumbdown: Co do wizyty ekipy LRY/LPU w Lublinie to szkoda gadać. Nawet jak był spot wojewódzki, albo spot z okazji WOŚPu to nie chciało się w/w ekipie przyjechać :tongue4::thumbdown: A największe problemy z dojazdem do Lublina to miał zawsze Kowi :thumbdown: On nigdy nie może :sick3: A jak ktoś powie że do niego się wpadnie, to zawsze ma czas :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Co ja poradze że te lubelskie zloty są zawsze w weekendy w które bywam w wawie :tongue4: a spontany u mnie zwykle są w tygodniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu się działo... :gwizdanie: normalnie tyle stron natrzaskali i nawet nie zawołali :naughty:

Co do spotów w Lublinie już kilka razy mówiłem... prób było wiele, ale chętnych mało :thumbdown: Co do wizyty ekipy LRY/LPU w Lublinie to szkoda gadać. Nawet jak był spot wojewódzki, albo spot z okazji WOŚPu to nie chciało się w/w ekipie przyjechać :tongue4::thumbdown: A największe problemy z dojazdem do Lublina to miał zawsze Kowi :thumbdown: On nigdy nie może :sick3: A jak ktoś powie że do niego się wpadnie, to zawsze ma czas :przebiegly:

ciii on nie wie gdzie je Ljublin :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed:

ogólnie to nie jeżdze w tamte strony :gwizdanie: nastawienie głownie na warszawe mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

Co ja poradze że te lubelskie zloty są zawsze w weekendy w które bywam w wawie :tongue4: a spontany u mnie zwykle są w tygodniu :naughty:

piertolisz... zwyczajnie wstydziłeś się swoim kaszlakiem przyjechać :decayed:

Nawet na Ułęż wpadł na 5 minut ciut nie po zapałki :naughty::decayed: A o tym żeby się ze mną ścignąć to nawet mowy nie było :tongue4: cykor :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________

nastawienie głownie na warszawe mam :decayed:

wielkomiastowiec się znalazł :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

Co ja poradze że te lubelskie zloty są zawsze w weekendy w które bywam w wawie :tongue4: a spontany u mnie zwykle są w tygodniu :naughty:

piertolisz... zwyczajnie wstydziłeś się swoim kaszlakiem przyjechać :decayed:

Nawet na Ułęż wpadł na 5 minut ciut nie po zapałki :naughty::decayed: A o tym żeby się ze mną ścignąć to nawet mowy nie było :tongue4: cykor :tongue4:

eeee na jakie 5min byłem tam do 20 :gwizdanie: z jakieś 5h nie przekręcaj Panie :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:32_________________________________________________

wielkomiastowiec się znalazł :decayed::naughty:

"Trwa pościg. Za kasą, pozycją, d*pami"

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trwa pościg. Za kasą, pozycją, d*pami"

:decayed:

A nie d*pami z pozycją i kasą? :mysli::polew:

nie zajarzyłeś :wallbash: toszto cytat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zajarzyłeś :wallbash: toszto cytat

domyśliłem się ale nie słyszałem tego :tongue4::wink4:

:doh1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

Ty się tak nie pykaj w tą makówkę bo Ci się orzeszek potłucze :naughty::decayed:

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego te zdjęcia na odwrót porobione :polew: co wy razem na tym spocie robiliście :mysli:

lepiej nie pytaj, cud ze solar ma kierownice po dobrej stronie :polew: :polew:

a to nie powinna być po prawej stronie????? wiedziałem że ja ze złej strony umocowali..... :pilot::buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy test na odpalanie przy mrozie -18*C zdany :naughty:

Na początku trochę szarpał :disgust: ale ogólnie rzecz biorąc za pierwszym kręceniem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy test na odpalanie przy mrozie -18*C zdany :naughty:

Na początku trochę szarpał :disgust: ale ogólnie rzecz biorąc za pierwszym kręceniem :cool1:

:good: ja tez będę zaraz testował bo się do pracy wybrać pora.... :polew: i w miedzy czasie poślizgać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe rannym ptaszkiem to Ty nie jesteś :wink4:

Przydałby się dobry aparat to bym sobie pocpykał fotek :a4fan: w scenerii zimowej bo jak słońce zaświeciło to widoki bomba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ty masz słońce w Lublinie?? ja go jakoś nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 15min temu wyszło na 2 minutki :naughty:

Teraz już się schowało :gwizdanie:

Ogólnie rzecz biorąc siedzę na Felinie w robocie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...